Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

GENNET, s.r.o.
Na Poříčí 26 (Palác Archa), Praha

Umístění: KCK SALVE spol.s.r.o. Jiný

Při začátku těhotenství nebyla moje doktorka k dispozici, sestry mě objednaly k této doktorce. Velmi nepříjemná, řekla něco ve smyslu, proč tam otravuji, když mám svoji doktorku. Naprosto neempatická, nic mi neřekla. Jen suše oznámila, jaký jsem týden. Hrozná zkušenost, kdyby to bylo moje první těhotenství tak odcházím s brekem.

Umístění: KCK SALVE spol.s.r.o. Jiný

Paní doktorka je velmi milá a ochotná. Zajímá se, na co se zeptám, to mi vysvětlí, vždy se ptá, jak se mám, jak mi je a pamatujte si vše, o čem hovoříme. V těhotenství mi poskytuje všechny potřebné informace ohledně vyšetření, registrace v porodnici, atd.

Příjemná a profesionální žena.

Umístění: KCK SALVE spol.s.r.o. Jiný

Paní doktorka je velice milá. Dnes jsem u ní byla poprvé a jsem nadšená. Vše mi vysvětlila, rozhodně byl prostor pro mé otázky, ochotně se mnou komunikovala. Při vyšetření mi i ukazovala ultrazvuk a vysvětlovala, co je na něm vidět. Rozhodně doporučuji. Sestřičky na recepci byly obě také velice milé a vše vysvětlily. Velkou výhodu vidím také v tom,, že jsem šla na řadu přesně v čas, kdy jsem byla objednaná.

Umístění: KCK SALVE spol.s.r.o. péče o těhotné

Milá, sympatická a komunikativní paní doktorka. Vše vysvětlí, poradí. Moc příjemná. Profesionál na svém místě.
Chodím k ní velmi ráda.

Nekomunikativni přístup v těhotenství na co se nezeptas nevis. Ani mi neoznámila nutnost registrace v porodnici a kdyz me nikde nevzali tak jeji rada zněla s tim vam ja nepomůžu. Rozhodne nedoporučuji a obe sestry v KCK SALVE take neochotne a arogantní! Naštěstí jsem brzy našla jineho gynekologa kde byl přístup naprosto odlišný!!