Mgr. Kateřina Bartošová

Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Havlíčkova 34a, Jihlava

Dozvědět se více

Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

klinická psycholožka a psychoterapeutka, rogeriánský výcvik (PCA terapie)

Léčené nemoci

• psychoterapie

Znalost jazyků

• Čeština

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům Individuální psychoterapie (50 minut)

Bylo to moje první návštěva. Paní psychoterapeutka je velmi vstřícná a laskavá.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Bartošová mi ohromně pomohla dostat se sama k sobě, umět si pojmenovat moje myšlenkové pochody a nepodléhat pocitu, že okolí mě bude soudit. Umím být upřímnější, přímější a zlepšilo to moje partnerské i rodinné vztahy. Na terapii jsem mluvila hlavně já, zpět mi nepřicházely ani tak rady a vysvětlení, ale pochopení, přijetí a dobré otázky. Teď na terapii nechodím, ale když někdy se mi povede se v duchu do terapeutické místnosti vrátit a něco si ujasnit sama se sebou. A toho si vážím nejvíc, že mi terapie s paní Bartošovou dala nástroj, který umím používat i sama. Přesto vím, až budu potřebovat, kam se obrátit o pomoc.

Skvělá , úžasná , empatická. Snaží se poradit , vylechne . Děkuji

Paní velice příjemná, nic víc říct nemůžu protože to byla první zkušenost

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je opravdu výborná. Chodím k ní pravidelně a velice mi pomáhá. Je cítit, že ji na pacientovi skutečně záleží.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům psychoterapie

Vnímavost, naslouchání, přirozenost, profesionalita. Dostatek prostoru pro nacházení východiska, možnost sebeuvědomění si situaci, sebe sama.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Paní Bartošová přistupuje k terapii velice profesionálně, člověka nikam netlačí a vede ho k tomu, aby k řešení svých problémů došel především sám, svým tempem a naučil se po akutní fázi zvládat život bez terapie. Děkuji!

Umístění: Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Paní je moc hodná, sympatická..Vyslechne a snaží se pomoct. Určitě doporučuji. Má milý přístup, a dokonce vám i nabídne něco k pití.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Paní terapeutka je velice kvalifikovaná. Setkávám se na terapii s lidsky citlivým přístupem a zároveň odbornou profesionalitou. Zažívám zde vysokou úroveň empatie a během terapie zažívám "aha" okamžiky, kdy si přijdu na dost mých zajetých vzorců, které je třeba upravit, změnit, či odstranit. Prozkoumávání mé duše je velmi pozvolné, na nic se netlačí, kromě toho, že těch 50 minut terapie je někdy málo, když se otevře větší/obsáhlejší téma a musíte za každou cenu skončit, utnout terapii a skočit zpět do reality. Paní terapeutku bych Vám doporučila, ale potom bude zaneprazdněná Vámi a na mě zbyde méně termínu na psychoterapii. Ne, ted vážně. Je skvělá . Díky!

Umístění: Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Za mě skvělá terapeutka! Pokud mohu použiji citát :V hluboké zimě jsem konečně zjistil, že ve mne leží nepřemožitelné léto .Albert Camus Jsem vděčná , že jsem ji poznala. Už si nemyslím, že musím život nějak vydržet, ale mohu jej žít. Naučila mě jak chránit mé osobní hranice a za to ji velice děkuji.