Psychosomatická ambulance s.r.o., Zdravotní středisko Mediland
Zdeňka Chalabaly 2, Ostrava-Jih, Ostrava

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Člen multidisciplinárního týmu sdružení Anabell, s.r.o. pro osoby s poruchami příjmu potravy.
Péče o osoby s poruchami autistického spektra a ...

• psychiatrie

Umístění: Psychosomatická ambulance s.r.o., Zdravotní středisko Mediland Jiný

Empatická, trpělivá, milá, chápající....a hlavně opravdový odborník. Už několikrát mi neskutečně pomohla.

Lékařka Bakhtari není moc dobrá lékařka. Vůbec jsem s ní nebyla spokojený
Nedokázala mi pomoct a musela jsem žádat o pomoc na jiných místech ČR tzn v jiném městě.

Umístění: Psychosomatická ambulance s.r.o., Zdravotní středisko Mediland Jiný

Suverénně nejlepší psychiatrička na Ostravsku. Empatická, milá, trpělivá, každému klientovi se věnuje naplno. Jsem rád, že mohu být jejím klientem. Velice doporučuji!

Umístění: Psychosomatická ambulance s.r.o., Zdravotní středisko Mediland Jiný

Paní doktorka je opravdu skvělá bytost. Empatická, milá, přátelská a takový by doktor měl být. Vyslechne Vás a v žádném případě neodsoudí. Opravdu doporučuji! :) A sestřička je taky velice milá, usměvavá, baví se s Vámi.

Dnes jsme poprvé s manželkou navštívili paní doktorku a byli jsme nadšeni z jejího profesionálního a lidského přístupu. Okamžitě navrhla odpovídající řešení pro odvykání na spánkových lécích a vše zařídidila k naší plné spokojenosti. Děkuji a přeji " hodně " vyléčených pacientů jejím prostřednictvím. Doporučujeme! Targošovi

Odborník na svém místě,přeji ji hodně uspěchu v jeji,nelehké práci.

Usměvavá,upovídaná,plná optimismu...jde vidět,že práci dělá ráda a snaží se hledat možné alternativy pro to,aby mohla člověku pomoci,což s tímto se setkávám v dnešní době jen zřídka.Doporučuji

Proste skvela.

Vynikající ,příjemná,chápající lékařka pracující v Havířovské nemocnici,odborník na svém místě,vyslechne,poradí,zatím nejlepší co znám.

Není nic lepšího, když Vám lékař rozumí a nedělá z Vás blbce. Mladá lékařka s příjemným stylem jednání. Díky ní jsem se přestala za své problémy stydět. Mít porouchaná kolečka není žádnou ostudou. Zkuste to.