Urologie Vršovice
Kubánské nám. 15, Praha

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Lékařskou praxi vykonávám od r. 1994.
Absolvovala jsem Lékařskou fakultu UPJŠ v Košicích.
Od r. 1994 do r. 2012 jsem pracovala postupně...

• urologie

Umístění: Urologie Vršovice Jiný

Je skvělá, příjemná, vždy usměvavá, že nemáte, ani pocit, že jste u lékaře. Vše ochotně vysvětlí. Paní doktorku mohu jen doporučit.
Děkuji

Umístění: Urologie Vršovice Jiný

Rád bych touto cestou poděkoval paní doktorce Friedové za skvělou péči, díky které jsem se zbavil dlouhodobého problému. Ano, na další kontrolní vyšetření za čas musím, mám ale klid, že jsem pod kontrolou. Je pečlivá, umí to vysvětlit - mě, normálnímu chlápkovi - a ve svém oboru je evidentně hvězda. Více takových lékařů!

Umístění: Urologie Vršovice Jiný

Pani doktorka je naprosto uzasna. Jsem ji nesmirne vdecna za uzasny lidsky pristup a peclivost se kterou pracuje. Vse vysvetli, snazi se poradit a vyslechnout. Doporucuji

Umístění: Urologie Vršovice Jiný

Připojuji se k četným příznivcům a fandům paní doktorky MUDr. K. Friedové. Oceňuji a obdivuji její skvělý přístup k pacientům, osobně ji děkuji za vyřešení mých mnohých urologických problémů, včetně excelentního chirurgického zákroku v nemocnici Bulovka. Mám opravdu štěstí, že patřím už několik let mezi její pacienty.

Umístění: Urologie Vršovice Jiný

Paní doktorka mne prvotním vyšetřením po kterém mi byla diagnostikována ralovina prostaty s dalším pokračování operace patrně zachránila život. Žádné potíže a příznaky jsem před první návštěvou ordinace neměl. Za následnou trvalou ambulantní péči po operaci a návratu k relativně možnému dalšímu životu vděčím paní doktorce Friedové, patří jí velké díky.
Jediné co mně nyní trochu vadí je to, že po přestěhování urologické ordinace z Malešic na Kubánské náměstí se nemohu v případě potřeby s paní doktorkou spojit přímo telefonicky (jsem po úrazové operaci kyčle) když jsem musel zrušit plánovaný termín pravidelné kontroly.

Paní doktorka je nejmilejší doktorka, kterou jsem kdy byla léčena. (A těch doktorů nebylo málo.) Je velmi příjemná, všechno vysvětlí, jde vidět, že se opravdu zajímá a snaží pomoci. Mohu jedině doporučit.

Umístění: jiné místo Zánět močové trubice a prostaty

Paní doktorka je příjemná. Cítil jsem se u ní dobře a hlavně bezpečně. Vyšetření provede šetrně, pacienta v klidu vyslechne, snaží se pomoci. Návštěvy se člověk určitě bát nemusí.

Umístění: Urologie Malešice

Dobrý den. Paní doktorka byla opět velmi milá a perfektní. Ochotně mi vše vysvětlila a vyšetření nebylo ani v nejmenším nepříjemné. Je to první lékař, který má mou absolutní důvěru a těším se z rozhodnutí, že jsem si vybral právě paní doktorku Friedovou. Děkuji a moc doporučuji.

Děkuji za hodnocení, Friedova

Umístění: Urologie Malešice

K paní doktorce jsme se objednala na základě velmi kladných názorů ostatních pacientů. Za mě: profesionální, pečlivá, empatická, milá s lidským přístupem. Mohu vřele doporučit!
V čekárně jsem nečekala, platil čas na který jsem byla objednána.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byl jsem na prohlídce poprvé a šel jsem na vyšetření s obavou, že to bude nepříjemné, ale paní doktorka mě ihned vyvedla z omylu, protože byla úžasná a všechno proběhlo na výbornou. Paní doktorku mohu jedině doporučit.

61 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, pisali ste mi na moj dotaz ze nejasne nalezy u pohlavne prenosnych ochoreni je najlepsie riesit cestou infekcnej kliniky ale ako som vam uz pisala tie testy RRR a TPHA mi robili minuly rok az 4krat a boli negativne tak boli jasne podla lekarov co mi robili tie testy len som bola na tych testoch az po 13tich rokoch od rizika prvy krat a teraz sa bojim ze by tie protilatky mohli za tak vela rokov vymiznut ale viaceri lekari mi povedali ze keby som mala tu chorobu tak som mala v tele pamatove protilatky ktore sa nedaju nijako odstranit ani potlacit a ze by to na 100percent bolo vidiet v testoch. Ale chcem sa vas opytat ci by mi na tej infekcnej klinike urobili aj nejake vysetrenie cim by sa to preukazalo alebo len tie iste testy. Primarka dermatovenerologie mi povedala ze okrem testov sa uz nic nerobi a ze ked to mam negativne tak tu chorobu nemam ale ja chcem mat istotu a neviem co este mozem urobit. Chcem vas poprosit ci by ste mi mohli dat odpoved co najskor. Dakujem

Dobrý den, přesný rozsah vyšetření vám řeknou přímo na Infekční klinice, s pozdravem Friedová

MUDr. Katarína Friedová

Dobrý den, neznám přesný rozsah vyšetření prováděných na Infekční klinice, obvykle se provádí stěr podezřelých lézí , odběr krve případně i tkáně, vše bude záležet na výsledku vyšetření, s pozdravem Friedová