Pro každého z nás zdravé zuby znamenají něco jiného. Například bezstarostný usměv, krásu, dobrý pocit ze sebe sama, pohodlí při jídle a konverzaci. ...

K pani doktorce jsem vzala sve dva syny. 5,5 a 2,5 let a opravdu jsem se vysetreni bala. Lepsi zubarku bych si vsak ani nedokazala predstavit. Tak uzasny pristup k detem jsem jeste nezazila. Vse jim vysvetlovala a nazorne ukazovala, nez se jim podivala do pusy a hlavne v jejich “detske reci”, takze to chapali. Starsi syn musi priste na vrtani kazu, ale uz ted se na to tesi a to jen diky uzasnemu pristupu pani doktorky. Zoubky prohledla opravdu peclive a doporucila spravnou techniku cisteni. Jineho zubare uz nikdy nechci!

Umístění: jiné místo ošetření zubního kazu

K pani doktorce chodime cela rodina-ja, manzel a ted uz i nas maly syn. S jeji praci jsme moc spokojeni, pani doktorka je detailista, neustale se vzdelava ve svem oboru a rozsiruje si praxi. Mile nas prekvapila trpelivosti a vlidnym pristupem k nasemu malemu synovi. Doporucujeme!