Umístění: Karol Dental Care zubní vyšetření

DOPORUČUJI. Jsem naprosto spokojený! Konečně první dentální hygienistka, která mi nejenom perfektně vyčistila zuby, ale taktéž vysvětlila k čemu jsou dobré mezizubní kartáčky. Mimo jiné chválím profesionální přístup a krásné moderní prostředí.

Samotný zákrok trval kolem jedné hodiny. Celý proces byl bezbolestný. Super je, že skoro ani nevíte, že vám hygienistka čistí zuby, protože po celou dobu máte puštěnou televizi a můžete se koukat na YouTube. Paráda, přijdu zas!

Umístění: Karol Dental Care odstranění zubního plaku

Precizní zubní hygiena, hezké prostředí a skvělý přístup. Celkově výtečná služba. Velmi rád doporučuji.

Umístění: Karol Dental Care odstranění zubního kamene

Dnes jsem poprvé navštívila tuto dentální hygienistku a odcházela jsem velmi spokojená paní Karolína nejen, že je velmi milá a vše mi podrobně vysvětlila, ale je také velmi empatická a snaží se po celou dobu, aby bylo vyšetření pokud možno příjemné, lepší přístup jsem nikde nezažila. Vy, kdo máte z dentální hygieny strach, určitě zavítejte sem a obavy z vás spadnou , tady se snoubí profesionalita s láskou k práci a na přístupu i výsledku je to znát, dávám jednoznačně pět hvězd

Umístění: Karol Dental Care odstranění pigmentací

Úžasná profesionální péče. Slečna hygienistka se po celou dobu pečlivě věnuje celému procesu čištění, vše je absolutně bezbolestné, z výsledku
čištění jsem nadšená. Všechny kroky jsou vysvětlovány, ochotně jsou zodpovězeny jakékoliv dotazy. Jsem velmi spokojená, pracoviště bych neměnila. Kdo hledá dentální hygienu v blízkém okolí, můžu jen doporučit.

Umístění: Karol Dental Care Dentální hygiena

Konečně jsem našel dentální hygienu, která je nejen účinná, ale i milá, bezbolestná a velmi příjemná. Doporučuji všem, ale až se zaregistruje celá má rodina :-).

Umístění: Karol Dental Care

My best experience with Dental hygiene. Very knowledgeable and professional hygienist. The procedures are very well laid out and explained. No pain or irritation because of the smooth and precise operation. Also, the office and infrastructure look clean and professional, very high standard. After the treatment she gives you a good advice regarding the dental hygiene.

Umístění: Karol Dental Care zubni kamen, pigmentove skvrny

Nebyla jsem na tomto osetreni poprve, ale u slecny Hrusove jiste ne naposled. Veskera predchozi pochvalna hodnoceni musim potvrdit, vse bylo vynikajici - prostredi, moderni vybaveni, pristup, odbornost.
Behem osetreni jsem mohla sledovat youtobe na obrazovnce na strope :-) a cely proces byl tak fajn - pokud to na tomto miste lze rict, ze bych si mohla hodinku vlastne spokojene zdrimnout.
S vysledkem jsem maximalne spokojena, doporucim cele sve rodine.

Eva L .

Umístění: Karol Dental Care zubní hygiena

Výborná péče, moderně zařízená ordinace, přijatelné ceny a skvělá zubní hygienistka.????DOPORUČUJI!!!????????

Umístění: Karol Dental Care Dentální hygiena

Dnes jsem byl poprvé a určitě ne naposled!
Slečna je krásná, milá a velice šikovná.. ????
Prostředí moderní, čisté ????????
Už se těším na další návštěvu !

Návštěva Karol Dental Care pro mě byla příjemným zážitkem v péči o moje zuby. Krásné prostředí, moderní přístroje, bezbolestné a pečlivé ošetření, milý a profesionální přístup Karolíny - to vše umocnilo moji spokojenost s návštěvou. Dozvěděla jsem se spoustu nových informací a mimo jiné bylo zajímavé vidět své zuby na obrazovce pohledem kamery před ošetřením a po něm - rozdíl byl opravdu velký. Rozhodně doporučuji.