Odborný lékař oční
Porubská 551, Ostrava

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Paní doktorka mě "převzala" spolu s kartotékou po své předchůdkyni s tím, že jsem byl po operaci šedého zákalu obou očí a navíc po operaci trhliny v sítnici levého oka. Po krátké době byly (přiznám) mé počáteční obavy rozptýleny díky jejímu vskutku erudovaného a zároveň lidského přístupu. Zvláště za situace, kdy jsem mnohdy při sebemenších náznacích problémů možná paní doktorku oslovoval častěji, než by bylo obvyklé.

super baba

S paní doktorkou jsem velmi spokojen,pokaždé všechno dopodrobna vysvětlí, zachránila mě před brýlemi.VŘELE DOPORUČUJI

Skvělá, nejlepší, ví a umí a to my pac

Lepšího očního lékaře bych si nemohla přát. Vždy provede kompletní vyšetření a srozumitelně seznámí se stavem. Milá, ochotná.

Příjemná lékařka i sestra, vyšetření a následné vysvětlení stavu mého zraku jasné a podrobné, doporučení taky . I když si spletu termín, nevyhodí mně a nečekám dlouho.

Velmi hodná a pečlivá paní doktorka. Vždy mi vysvětlí můj zdravotní stav a probere se mnou různé druhy léčby. Sestřička je taky moc milá a ochotná.

Velmi příjemná paní doktorka, z vyšetření a přístupu jsem měl velmi dobrý dojem.

Velmi příjemná paní doktorka, určitě na svém místě !