Odborný lékař oftalmologie
Opletalova 8, Olomouc

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

K paní doktorce chodím již 4 roky, kdy jsem začala špatně vidět do dálky. 1x za rok chodím na kontrolu, doktorka i sestra jsou příjemné, žádné čekání. Nemohu si na nic stěžovat.

Dle mého názoru není hodnocení předchozího pacienta objektivní, protože oční ordinace MUDr. Hrušákové je v centru města v domě již s určitou historií, který je po celkové inovaci a je také opatřen výtahem. Vlastní ordinace je vybavena nejmodernějšími očními přístroji, které nemají i některé zcela nové ordinace. Právě z jedné z těchto zcela nových ordinací jsem byl poslán sem na speciální vyšetření.
Vyšetření probíhalo na úrovni, lékařka i sestra měly profesionální a vstřícný přístup,bez dlouhého čekání.
Základní podmínkou ošetření je registrace u některé ze zdravotních pojišťoven, proto prokázání se průkazkou zdravotní pojišťovny je základní povinností každého pacienta ještě před zahájením ošetření. Podobná kontrola pojištění pacienta probíhá u všech lékařů v zemích západní Evropy již dlouhá léta.

S PŘEDCHOZÍMI NÁZORY NEMOHU SOUHLASIT.OD 13 LET NAVŠTĚVUJI OČNÍ LÉKAŘE, VYSTŘÍDAL JSEM JICH NĚKOLIK.PO PŘESTĚHOVÁNÍ SE DO OLOMOUCE MI TATO PANÍ DOKTORKA ZMĚŘILA OČI A UPRAVILA SÍLU DIOPTRIÍ TAK, ŽE JSEM BYL JAKO NA NOVÉM SVĚTĚ.
VIDĚNÍ SE MI ZLEPŠILO O 50%.I MOJI RODIČE K NÍ ZAČALY CHODIT A TĚM TAKÉ POMOHLA, MAMINCE PRÁVĚ S KOMPLIKOVANÝM ZÁNĚTEM ROHOVKY A SPOJIVKY. NAVÍC I SE SESTŘIČKOU OCHOTNÝ A MILÝ PŘÍSTUP. MOHU JEN VŘELE DOPORUČIT A PODĚKOVAT.

skvělá paní doktorka, lidská, poradí, vše vysvětlí, chodím k ní už dlouho a mohu jen doporučit

Tuhle paní doktorku vřele doporučuji, je opravdu odborník. Chodím k ní už od dětství a zachránila mi zrak. opravdu skvělá lékařka

Milá lékařka, jejím pacientem jsem už mnoho let a nikdy jsem neměl nejmenší důvod uvažovat o změně.

mám ju už od děctvý a jsem sní moc spokojena

Příjemná paní doktorka a dle našeho názoru odborník.Děkujeme