MUDr. Karla Hrabcová

Gynekolog Více

Uherské Hradiště 1 adresa

Za Olšávkou 290, Uherské Hradiště

Umístění: Ordinace Jiný

Od paní doktorky jsem bohužel odešla. Paní doktorka milá,hodná, ale téměř každou návštěvu jsem odchazela s antibiotiky. Kolikrát i bez vyšetření mi byly ihned napsané antibiotika. ...léčba byla stále dokola a bez výsledku.
U nového lékaře jsem bez problémů a bez antibiotik.

Umístění: Ordinace Jiný

Nedoporučuji. Doktorka nechce pomoc. Mám špatné zkušenosti.

Umístění: Ordinace Jiný

K paní doktorce už chodím 10 let. Jsem velice spokojená, jak s přístupem, tak vybavením ordinace. Sestřička v ordinaci je moc příjemná a ochotná. Nikdy nebyl s ničím žádný problém a snažila se hned pomoct. Občas se dýl čeká ale to jde pochopit. Za mě 5* a doporučuji :)

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorce vděčím za to, že mám ve svém pokročilém věku vůbec ještě potomka. Je skvělá, ochotná a zajistila mi tu nejlepší péči. Ještě jednou moc děkuji za vše, paní doktorko!!! K.

Umístění: Ordinace

S paní doktorkou mám velmi dobrou zkušenost. V těhotenství se o mě i mé dítě starala teda dost pečlivě a jelikož byly i nějaké komplikace, nic nezanedbala. Zkrátka profesionální přístup. Po každém vyšetření s ni jde prohodit několik vět. Je lidská a ochotná.

Umístění: Ordinace

S paní doktorkou jsem nebyla absolutně spokojená, proto jsem byla nucena odejít k jinému lékaři. Prohlídky v těhotenství bez zájmu, bez důslednosti. Kdybych se nezeptala sestřičky na výsledky, tak se Dr. ani neobtěžuje. Nemluvě o tom, že se ani Dr. neobtěžovala mi něco značit do Těh. průkazky. Jediné kdo pozvedl na ohodnocení 2* je její zdr. sestřička, která byla milá a vstřícná. Nicméně i kdyby byla jakákoliv, chtěla jsem kvalitní péči, jak o sebe, tak i o své dítě, což Dr. rozhodně ve mě nebudila.

Jsem víc než spokojená s přístupem. Sestřička velmi příjemná a ochotná. Jen někdy čekám, ale dá se pochopit, že ne každý je zdravotně v pořádku a konzultace se protáhne. Za mě pět hvězdiček

Ja si nemuzu stezovat na doltorku, je skvela a vzdycky vsecko semnou ochotne probere .. Takze za me spokojenost

Paní doktorka je velký profesionál. Vždy milá a ochotná. Na všechny moje dotazy vždy odpoví. Prohlídka je vždy bezbolestná a citlivě provedá. Nikdy nemám pocit, že bych se jí měla obávat. Mám k ní plnou důvěru. Sestřička je též velmi milá a ochotná, při problému objedná nejpozději do 2 dnů. Čekání v čekárně neznám, max 10 minut. Jak to mají těhotné maminky zatím nemůžu posoudit, ale na profesionální vyšetření si vždy ráda počkám.

Paní doktorka je nelidská, odměřená, vyšetření od ní bolestivé. Sestra je nepříjemná. Čekání na vyšetření dlouhé. Nedoporučiji!!!