K paní doktorce chodím již rok a vždy je kontrola/oprava zubu bez problému a bez bolestí. Určitě doporučuji.

Karident s.r.o. (mapa)

Hotovost

Preventivní prohlídky (350 Kč)

Bělení zubů (4 500 Kč)

Dentální hygiena (990 Kč) +9 Více

Ošetření kořenových kanálků (1 500 Kč)

Znovu ošetření kořenových kanálků (reendodoncie) (2 500 Kč)

Kompozitní (bílé) výplně (od 1 000 kč)

Jmenuji se Karina Nimrichtrová a pracuji jako zubní lékařka ve společnosti Karident s.r.o. se sídlem Purkyňova 2855/97a, Královo Pole – Brno, tel: Na...

• zánět dásní
  • zubní kámen
  • bolesti zubů

Paní doktorka je jedním slovem úžasná. Všechno do detailů vysvětlí, hned je vidět, jak ji každý zoubek zajímá:) Je velmi, velmi pečlivá. Šla jsem k ní jednou a už jsem u ní zůstala, dokonce se k ní pokaždé těším. Nyní zpravujeme následky mých předchozích zubařů a narozdíl od jejich zákroků to u téhle paní doktorky nikdy ani trochu nebolí:)

Maximální spokojenost. S péčí, odborným přístupem a vstřícností paní doktorky i sestřičky jsem zcela spokojený.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka udělala z návštěvy zubaře velice příjemnou záležitost. Velice příjemná, vše do detailu vysvětlí. Jsem velice spokojená.

Paní doktorka je milá, vše pěkně vysvětlí a je cítit snaha o co nejlepší výsledek. Rozhodně doporučuji.

Celková spokojenost.Velmi milé a vstřícné vystupování p.doktorka i sestřička obě usměvavé.Rozhodně všem doporučuji.

Běžný termín

Preventivní prohlídky

350 Kč

350 Kč

Karident s.r.o.

Dostavba zubu po ošetření kanálků

od 2 000 kč

Zhotovení celokeramické korunky

8 000 Kč

8 000 Kč

Karident s.r.o.

Znovu ošetření kořenových kanálků (reendodoncie)

2 500 Kč

2 500 Kč