MDDr.

Karina Nimrichtrová verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• T

K paní doktorce chodím již rok a vždy je kontrola/oprava zubu bez problému a bez bolestí. Určitě doporučuji.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Lenka Šabatová
    Lenka Šabatová
    Veveří 55, Brno
    Nejlepší zubařka co znám a to jsem jich vystřídal asi pět. Jakožto studentovy dokáže dát i pár korun slevu. Zachránila… Více

Lydie Luklová
    Lydie Luklová
    Gorkého 2, Brno
    Paní doktorka přistupuje k pacientovi citlivě, má na pacienta celostní pohled, snaží se vymyslet a vymyslí to nejlepší,… Více

František Placheta
    František Placheta
    Úvoz 55, Brno
    Pana doktora mi doporučil můj kamarád. Velká pochvala směřuje nejen mu za profesionální a milý přístup, ale také… Více

Dana Pokorná
    Dana Pokorná
    Bratří Čapků 384/14, Veveří, Brno
    Paní doktorka byla velice milá, ochotná a příjemná. Všechno potřebné dopředu vysvětlila. Netahá z pacienta zbytečně… Více

Veronika Kršková
    Veronika Kršková
    Rotalova, Brno
    Po první návštěvě, úplná spokojenost. Paní doktorka Kršková, je velice příjemná, milá a vše krásně vysvětlí. Její… Více

Zkušenosti a dovednosti

Jmenuji se Karina Nimrichtrová a pracuji jako zubní lékařka ve společnosti Karident s.r.o. se sídlem Purkyňova 2855/97a, Královo Pole – Brno, tel: Naše zubní ordinace se specializuje na používání moderních postupů, jako je práce s dentálním mikroskopem, strojová endodoncie či estetické zhotovení výplní, které jsou k nerozeznání od vlastního zubu.
    Mé motto zní: “Bez zubního plaku není zubního kazu ani zánětu.” A proto u svých pacientů dávám velký důraz na prevenci a dentální hygienu.
    Spolupracuji s dentální hygienistkou Bc. Markétou Šuráňovou.
    Ošetření se u nás nemusíte obávat, v naší zubní ordinaci zákroky provádíme bezbolestně, pod lokální anestézií. Nabízíme Vám individuální a citlivý přístup. Léčebný plán sestavujeme samozřejmě každému pacientovi na míru.

• zubní lékař - stomatolog

Komplexní plán ošetření 1 000 Kč
    Běžný termín
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• T

• B

Paní doktorka je jedním slovem úžasná. Všechno do detailů vysvětlí, hned je vidět, jak ji každý zoubek zajímá:) Je velmi, velmi pečlivá. Šla jsem k ní jednou a už jsem u ní zůstala, dokonce se k ní pokaždé těším. Nyní zpravujeme následky mých předchozích zubařů a narozdíl od jejich zákroků to u téhle paní doktorky nikdy ani trochu nebolí:)

• V

Maximální spokojenost. S péčí, odborným přístupem a vstřícností paní doktorky i sestřičky jsem zcela spokojený.

• A
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka udělala z návštěvy zubaře velice příjemnou záležitost. Velice příjemná, vše do detailu vysvětlí. Jsem velice spokojená.

• M

Paní doktorka je milá, vše pěkně vysvětlí a je cítit snaha o co nejlepší výsledek. Rozhodně doporučuji.

• A

Celková spokojenost.Velmi milé a vstřícné vystupování p.doktorka i sestřička obě usměvavé.Rozhodně všem doporučuji.