Slovinská 54, Brno
Privátní stomatologická praxe

Je to super zubařka která dělá vše pořádně a neodbyde Vás. Je velmi hodná a odpoví vám na každou otázku. Velmi doporučuji, protože mi dá se říct vrací pomalu úsměv do života.. Jedina nevýhoda je, že když jdete na konzultaci dlouuuuho čekate třeba i dvě a pul hodiny...ale neberu to jako mínus, protože ona je vážně profesionalka s velkým P tak se není čemu divit i kdyz se třeba na zákrok čeká půl roku..Takže jí velmi doporučuji paní Kaňovskou !!!

Nejlepsi zubarka

Paní doktorka Kaňovská je vynikající odborník, ale i člověk. Velmi si cením jejího profesionálního, citlivého a milého přístupu. Vřele doporučuji!

S paní doktorkou jsem se setkala u Sv. Anny, dělala mi operaci extraxci dvou 8 a k tomu odstranění zubu z kosti, který se nevyvinul. Je velice příjemná a při konzultaci před operací vysvětlí vše co bude dělat. Vše proběhlo v pořádku a neměla jsem žádné komplikace a po zákroku jsem byla za 2 dny v pořádku bez otoků a bolestí. Vřele všem doporučuji.

jen díky této paní doktorce budu mít v dospělosti parádní zoubky

strašně příjemná paní doktorka, díky ní mám skvělé zuby. vždy porádí a je milá.

Paní doktorka je super. Krásné prostředí, příjemný personál, není třeba čekat. Vstřícný a milý přístup k dětem i dospělý,

O

Dobry den, s mudr mam zkusenost jiz cca 12 roku. Je profik, velmi empaticka a super chirurg. U ni jsem postupne absolvovala vysekavani vsech 4 osmicek (na sale neb mi rostly smerem do celisti) + uzdicky. Vzdy se mnou kroky lecby probrala a podrobne vysvetlila - i mozna rizika. Ma vybornou sestricku - ochotnou, milou, vstricnou. HOdne dela take prostredi jeji privatni ordinace (tam funguje spolu s bratrem, u ktereho jsem byla v dobe jeji dovolene a mohu take vrele doporucit. Tezsi chirurgicke zakroky dela u Sv. Anny - vzdy, kdyz jsem byla objednana, tak jsem nemusela cekat.