Národní třída 12/581, Havířov
Uromed s.r.o., urologie

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Byl jsem objedenán na odběr.Přišel jsem do čekárny,která byla nevětraná a velké dusno.Setřička volala asi objednané jménem a mě si nikdo nevšiml.Ani jsem neměl možnost se přihlásit,jak rychle zavírali dveře.Prostě jsem odešel nespokojen.Takto jsem si to nepředstavoval
OPRAVA:to byla jiná ordinace v jiném obvodu.Jinak v Domě zdraví,kde ordinuje pan doktor je vše v pořádku.

Velice ochotný lékař s odborným přístupem ke kterému chodím již řadu let. Stačí se objednat na určitou hodinu a vše proběhne tak jak má. Určitě doporučuji.

Marek Sladký

Ještě dodatečně děkuji za velmi profesionální a přitom vřelý , osobní přístup při řešení mého problému.

Mohu vřele doporučit,odborná konzultace a poradenství,skvělá péče a vstřícnost.Velice mi pomohl a poradil jak s prevencí.Nikdy jsem nepoznal znamenitějšího lékaře.Děkuji. PS: příjemné prostředí, hezká a moc milá sestřička.

Přišel jsem nervózní, nejistý. Příjemná sestřička a prostředí člověku dost pomůže. Pan doktor začal konverzaci velice příjemně, uvolněně, přesto zcela profesionálně. Prohlídka, vysvětlení problému, velice vstřícné jednání a jako bonus nezávazná konverzace na téma zdravotnictví v ČR. Je po problému, vřele doporučuji. M.

Pan MUDr. Ždánský je skvělý lékař. K pacientům ohleduplný a vstřícný. Jak pan doktor tak i sestřička jsou skvělí, vždy ochotni pomoct i nad svoje povinnosti.
Kéž by bylo takových lékařů více.

úplně nejelepší urolog v Havířově, lepší než jeho kolega Vymazal, ten nemá chování... z vlastní zkušenosti vím...

pan doktor je milý,komunikativní,někdy až moc ale v dobrém slova smyslu.Sestřička Janička je velmi příjemná a šikovná ,vždy vyjde vstříc i nad rámec svých povinností.Takových sester je velmi málo.Navíc má vždy dobrou náladu

F

doporučuji všem, velice laskavé prostředí,už jen když dveře otevře tak příjemná sestra,jen se nám sestři brzy vratte

Vážím si ho,odborník na úrovni.