Ord. praktického lékaře stomatologa
Zámecká 949, Litvínov

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa ošetření zubního kazu

Pan Svoboda je výborný zubař. Ptala jsem se na spoustu věcí, co mi bude dělat. Byl ochotný a sdělil mi vše, včetně toho, jak bude co probíhat. Moc milý a není vůbec brutální jako jiní zubaři! Za mě chválím ;-)

Karel Svoboda je skvělej zubař ke kterému chodím skoro 20 let je citlivý rozhodně nemám od doby kdy chodím k měmu strach ze zubařů škoda že jeho sestra má tak nevhodné chování určitě bych ráda zůstala ale jeji chováni mě dnes tak šokovalo že uvažuju kvůli ni o změně.Škoda že takovej odborník kako ke on se obklopí tak arogantní sestrou

MUDr. Svoboda je opravdu perfektní člověk a ještě lepší odborník. Z návštěvy u zubaře jsem měl vždycky strach, ale to u Karla opadne. Možná to je i tím, že ho osobně znám, ne jen jako doktora. Jeho přístup k pacientům je skvělý, vše řeší s úsměvem, před každým zákrokem vysvětlí, co právě bude dělat, dokáže správně poradit a jeho práce je skoro "doživotní". Před 2 lety jsem zanedbal sedmičku vlevo dole, měl jsem tam zánět jak blázen a za měsíc (po asi 4-5 návštěvách) jsem měl použitelný (sice mrtvý), ale použitelný zub a nemám tam teď prázdné místo. Ostatní by zub ihned trhali, ale Karel mu dal šanci. Ohledně vybavení si také člověk nemůže stěžovat, nová moderní ordinace + vlastní svůj vlastní RTG, takže diagnózu určí během pár minut. Nemůžu si pana doktora vynachválit!

Můj děsivý strach z lékařů obecně, a obvzláště pak ze zákroků a nástrojů, po vstupu do ordinace k MUDr Svobodovi, jaksi postupně mizí díky citlivému přístupu k ošetřovanému.

Výborný doktor,skvělá sestra.Doporučuji všem

LEPŠÍHO NEZNÁM

Velmi ochotný, zručný, pečlivý.

Mohu jenom potvrdit všechna kladná hodnocení. U pana doktora se skutečně člověk po letech zbavil obav ze zubaře. Je velmi klidný, příjemný, vysvětlí co bude potřeba udělat. Kéž by všichni lékaři byli takoví ...

Pan doktor Svoboda je nejlepší zubař, jakého můžete potkat. O jeho profesionalite tu mluvit nebudu, protože si myslím, že je na nejvyšší úrovni. Ovšem jeho přístup k pacientum je uz jen u malo doktoru tak vstricny, jako prave u pana Svobody. Je totálně bezbolestný a jediný, koho se jako zubaře nemusíte bát. Myslím, že tento zubař dělá své profesi jen čest. Všem ho vřele doporučuji, mně zbavil strachu ze zubařů po 11 letech.

Pan doktor Svoboda je nejlepší zubař, s kterým jsem se setkala, rychlý, přesný a bezbolestný, lidem se strachem ze zubařů doporučuji jedině jeho, strachu vás zbaví.