Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o Jiný

U doktora Šustra jsem byla dnes na kontrole s uteženými vazy v koleni po předchozím ošetření v Rakousku. Viděno zpětně, větší chybu než jít sem, jsem sotva mohla udělat. Přinesla jsem s sebou kompletní dokumentaci z prvního ošetření, kde proběhl rentgen a magnetická rezonance. Aby to měli lékaři v ČR jednodušší, lékařskou zprávu jsem přeložila do češtiny, protože němčinou poměrně dobře vládnu. Na co jsem bohužel zapomněla bylo, že ve složce zůstala i faktura z ošetření v Rakousku. Od chvíle, kdy ji doktor Šustr uviděl, ho prakticky nic jiného nezajímalo. Nepodíval se ani na snímky z rentgenu, ani z magnetické rezonance, prostě nic. Ohledně dalšího postupu léčby jsem z něj nedostala ani slovo, natož abychom plánovali budoucí plastiku vazů. Jediné k čemu se vyjádřil bylo, jak je možné, že mám drahou ortézu, jak to že si za vyšetření v AT na sportovní klinice řeknou tolik atd. Takže děkuji, že jste mě uvedl opět do české reality, bohužel nebo bohudík už se neuvidíme.

Pana doktora jsem bohužel byla nucena navštívit s abscedovaným ateromem o velikosti 4 cm, což je sám o sobě velmi bolestivý stav.
Způsob léčby by se dal přirovnat k praktikám ze středověku. Chyběl snad jen roubík do úst, abych se měla do čeho zakousnout a zbytečně řevem v bolestné agónii neděsila ostatní pacienty ve všech čekárnách na patře.
Obrovský, bolestí pulsující absces mi pan doktor sice opíchl, avšak nepočkal ani pár vteřin, než anestezie zabere, popadl skalpel a začal řezat. Poté si od sestry vyprosil "tu největší" chirurgickou lžičku, protože "velký chirurg údajně potřebuje velký nástroj." Po jejím upozornění, že se lžička do rány nevejde vesele zvolal, že on ji tam dostane.
Co následovalo, nedokážu bez vulgarit popsat.
Po všech těch dlouhých minutách, kdy pan doktor zaživa ze zanícené tkáně evakuoval aterom a žertoval o velkých chirurzích, to chvíli vypadalo, že omdlím, nad čímž se opakovaně pozastavila pouze sestra.
Pana doktora nemohu doporučit opravdu nikomu.

Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o Jiný

S panem doktorem naprostá spokojenost. Žádný doktor za 20 let mi nedokázal říct diagnózu. Pan doktor během první návštěvy. Za mě naprostá spokojenost a pana doktora doporučuji.

Ř
Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o Jiný

Po zlomenině ruky mi jiný doktor nechal dat sadru a po sundani sádry ještě ortezu jelikož ruka byla pořad otekla.

Na poslední kontrolu jsem šel k panu Šustrovi a pan doktor nadával proč už s tím necvicim i přes to ze mi bylo jasně řečeno ať s tím zatím necvicim a ruku ještě nechám v klidu. Pan doktor se chová velmi hrube a neprofesionalne. Už nikdy víc k tomuto doktorovi nepůjdu.

Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o Jiný

Maximální profesionál, sportovec a velmi příjemný člověk. Operace mediálního menisku. Absolutní spokojenost jak s komunikací, tak s celým průběhem před, i po operaci. Doporučuji všem a mohu porovnávat i se zahraničím.

Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o Jiný

Na hlubokou ránu po úrazu kolene mi naordinoval 5x denně Hirudoid, 2x denně Elmetacin, oba léky nesmí přijít do otevřené rány, rána ošetřena jen dezinfekcí a stáhlá elastickým obvazem. Na dotaz, že se mi zdá, že je ta rána hluboká, odpověděl, že je hluboká, nepíchl mi tetanovku, zběžně prohlédl snímek z RTG, že s kolenem nic není, na kontrolu přijít dle potřeby... Prostě další doktor, kterému jsou pacienti na obtíž. Nedoporučuji.

Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o Bolest v koleni

Dnes jsem navštívil pana Šustra kvůli zranění kolena, ve kterém mě při sportu píchlo a koleno oteklo. Po 4 dnech koleno splasklo ale stále bolí i při chůzi do/ze schodů. Šustr ze mě udělal simulanta, protože v koleni nic nevidí a otok tam taky není (koleno je proti druhému pořád mírně nateklé). Když jsem se mu snažil přiblížit, jak a kde přesně mě to bolí protože celý život sportuji, řekl mi arogantně, že tomu nějak rozumím, jesli nejsem doktor. Můj názor a popis bolesti ho vůbec nezajímal. Zkrátka mi dal na jevo, že on přece ví jak mě to bolí a co s kolenem mám (nic). Tak arogantního “doktora” jsem za svůj život ještě nepotkal a teď lituji toho, že jsem z ordinace neodešel v průběhu vyšetření, protože to byla ztráta času a zkaženej den.

Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o

Už rok mě trápilo zranění nohy, ale ze strachu z doktorů jsem raději nikam nešla, poté jsem si však zranění obnovila, tak jsem se rozhodla navštívit pana Šustra na Poliklinice Sever.

Pokud si chcete zkazit den, cítit se jako hloupý člověk a mnoho dalšího “pozitivního”, je pan doktor Šustr ten pravý. Nejprve mi na zablokovaná záda napsal silné prášky (je mi 21 let, stačilo říct: “Cvičte na záda/rehabilitace” - místo toho jsem dostala komentář “máte zablokovaná záda jako stará panna”). Poté, co jsem prášky brala, jak mi doporučila paní lékárnice a má běžná doktorka, našval se, že mám tedy poslouchat je (upozorňuji, že o dávkování prášků nepadlo při první návštěvě ani slovo) a že toto není případ pro něj.

Rovnou říkám, že jsem extrémně slušný člověk a rozhodně se nehádám (a také jsem se nehádala) s někým, kdo věcem rozumí (má rozumět) více než já.

Tuto recenzi píšu proto, aby se člověk připravil na velmi neochotné jednání pana doktora. O kvalitě soudit nemůžu, moje zranění není výron kotníku nebo jakákoli podobná zranění, na která se pan doktor specializuje.

A abych uvedla věci na správnou míru, tatínek s dcerkou přede mnou vylezl se slovy ke své dcerce: “Pan doktor teda nebyl moc příjemný. Kdykoli jsem se normálně zeptal, tak mě setřel.”

Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o

Musím silně nesouhlasit. Šla jsem k panu doktorovi na doporučenou kontrolu od pana doktora z úrazové ambulance v nemocnici s podezřením na prasklý meniskus. Pan doktor na mě byl nepříjemný, neprohlédl si ani rtg z nemocnice a dle svých domněnek uznal, že ASI není prasklý a NEJSPÍŠ je pohmožděný. Medikaci mi napsal špatnou a nebýt p.lékárnice, mohla jsem se předávkovat. Nejsem jediná z mého okolí, co s ním měla problém. Jsem naštvaná a na kontrolu už raději půjdu jinak. Nedoporučuji!

Byla jsem u pana doktora na vyndání malé uzliny na krku. dělal v místní anestezii, byl skvělý, byl pohodový, vše vysvětlil, působil klidně a moc příjemně.Dbal na to abych se cítila v pohodě. Fakt moc milý člověk. Navíc mám zkušeností s ním i přes syna, kdy měl zlomený dvě kosti za zápěstím. Krásně mu to srostlo a nic ho nebolí. Nerengenoval mu ji když mu sádru sundal,ale prý nebylo třeba. Byla jsem ráda. fakt samé plus