Karel Srch, ortoped Roudnice nad Labem

Karel Srch

Ortoped

alej 17 listopadu Roudnice nad Labem, Roudnice nad Labem

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Užasný doktor,doporučuji

Vřele doporučuji,výborný specialista,pacientovi se maximálně věnuje,příjemný a pohodový člověk. Díky patří také sestřičce, v čekárně to nemá jednoduché. Oběma přeji hodně zdraví a pevné nervy.

Souhlasím s předchozím hodnocením, a nazapomínám ohodnotit.

je to nejlepší ortoped ktereho znám

Dobrý zkušený odborník s lidským přístupem a smyslem pro laskavý humor. Mnohokrát mi pomohl, a i celé mojí rodině. Mohu jen doporučit a popřát vše nejlepší do dalšího profesního roku a hlavně pevné zdraví.

je cto jeden s nejlepších lékařů,které znám moc mo pomohl

Velmi příjemný lékař znalý svého oboru, pokud je to možné provede všechna potřebná vyšetření jedné návštěvy a navrhne potřebnou léčbu. Sdělí vše potřebné pro pacienta. Jedinou "slabinou" je večně plná čekárna objednaných i neobjednaných pacientů. Ale i to svědčí o jeho kvalitě. Pacienti raději čekají, než by šli k jeho kolegovi, kde je čekárna poloprázdná.

Velice dobrý lékař, vysvětlí vše potřebné, někdy je pod tlakem množství pacientů. Oceňuji objednávání na čas, ale díky neobjednaným pacientům, kteří jsou neodbytní a mnohdy neurvalí na sestru, ale i na nás objednané, je čas objednání orientační. Pan doktor se snaží vyjít vstříc všem, a sestřička je ochotná najít nějakou skulinku pro neobjednané, i když jsem nikdy nezažila delší čekání na vyšetření než 1-2 týdny. S akutními potížemi jsem byla vyšetřena prakticky ihned. Ale i přes čekání je to v Roudnici super. U pana doktora člověk odchází vyšetřen včetně rentgenu pokud je třeba (a i ultrazvuku, který má pan doktor v ordinaci) ve stejný den, a ne jako u jeho kolegů v okrese, kteří dají doporučení na rentgen, a objednají na další kontrolu se snímkem zase za 2 týdny. Mohu vřele doporučit.

Prima doktor, člověk na svém místě, milá sestřička. Doporučuji.

Jezdím za panem doktorem ke vší spokojenosti z Litoměřic už skoro 15 let. A nejen já, ale i moje dcera a vnoučata. Kromě operačního dne ordinuje každý den od rána, a ne jako u nás, kdy ortopedi z nemocnice ordinují ve svém privátu jen některé dny odpoledne, na rentgen musíte další den, a pak se zase někdy vrátit se snímkem. Příjemné prostředí, odborná péče, usměvavá sestřička, která je někdy hromosvodem pro arogantní a nevychované pacienty, kterým vaše stránky bohužel umožňují házet špínu na slušné lidi, kteří se nemohou nijak bránit. Vřele doporučuji a panu doktorovi a setřičce přeji, co nejméně arogantních a hulvátských pacientů. Jen mě tak napadá, jak by samozvaný ochránce pacientů pan Olejár reagoval, kdyby si lékaři založili třeba stránky "Arogantní pacient" (a takových není málo) - to by určitě chápal negativně. Žijeme v divné době, kdy slušní jsou vydáni napospas neslušným.