Karel Srch, ortoped Roudnice nad Labem

Karel Srch

Ortoped

17 názorů

Uložit


Adresa

alej 17 listopadu Roudnice nad Labem, Roudnice nad Labem
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
17 názorů

M
Ověřeny pacient

Příšerná čekací doba i s malým dítětem :-( Sestra náladová, doktor málo komunikativní. Pokud na rentgenu nic nezjistí, řeší to léky na bolest a tím to pro něj končí. . . Otázkou zůstává, zda je to prefesionální řešení či nikoliv.


V
Ověřeny pacient

Užasný doktor,doporučuji


Vřele doporučuji,výborný specialista,pacientovi se maximálně věnuje,příjemný a pohodový člověk. Díky patří také sestřičce, v čekárně to nemá jednoduché. Oběma přeji hodně zdraví a pevné nervy.


Souhlasím s předchozím hodnocením, a nazapomínám ohodnotit.


Zkušený ortoped v nejlepších letech, vděčím mu za vynikající péči. K doktorům chodím nerada, ale pana doktora navštěvuju ráda, protože mi vždy pomůže. Díky patří také sestřičce.je to nejlepší ortoped ktereho znám


Dobrý zkušený odborník s lidským přístupem a smyslem pro laskavý humor. Mnohokrát mi pomohl, a i celé mojí rodině. Mohu jen doporučit a popřát vše nejlepší do dalšího profesního roku a hlavně pevné zdraví.


Ověřeny pacient

je cto jeden s nejlepších lékařů,které znám moc mo pomohl


Velmi příjemný lékař znalý svého oboru, pokud je to možné provede všechna potřebná vyšetření jedné návštěvy a navrhne potřebnou léčbu. Sdělí vše potřebné pro pacienta. Jedinou "slabinou" je večně plná čekárna objednaných i neobjednaných pacientů. Ale i to svědčí o jeho kvalitě. Pacienti raději čekají, než by šli k jeho kolegovi, kde je čekárna poloprázdná.


Velice dobrý lékař, vysvětlí vše potřebné, někdy je pod tlakem množství pacientů. Oceňuji objednávání na čas, ale díky neobjednaným pacientům, kteří jsou neodbytní a mnohdy neurvalí na sestru, ale i na nás objednané, je čas objednání orientační. Pan doktor se snaží vyjít vstříc všem, a sestřička je ochotná najít nějakou skulinku pro neobjednané, i když jsem nikdy nezažila delší čekání na vyšetření než 1-2 týdny. S akutními potížemi jsem byla vyšetřena prakticky ihned. Ale i přes čekání je to v Roudnici super. U pana doktora člověk odchází vyšetřen včetně rentgenu pokud je třeba (a i ultrazvuku, který má pan doktor v ordinaci) ve stejný den, a ne jako u jeho kolegů v okrese, kteří dají doporučení na rentgen, a objednají na další kontrolu se snímkem zase za 2 týdny. Mohu vřele doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti