alej 17 listopadu Roudnice nad Labem, Roudnice nad Labem

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Příšerná čekací doba i s malým dítětem :-( Sestra náladová, doktor málo komunikativní. Pokud na rentgenu nic nezjistí, řeší to léky na bolest a tím to pro něj končí. . . Otázkou zůstává, zda je to prefesionální řešení či nikoliv.

Užasný doktor,doporučuji

Vřele doporučuji,výborný specialista,pacientovi se maximálně věnuje,příjemný a pohodový člověk. Díky patří také sestřičce, v čekárně to nemá jednoduché. Oběma přeji hodně zdraví a pevné nervy.

Souhlasím s předchozím hodnocením, a nazapomínám ohodnotit.

Zkušený ortoped v nejlepších letech, vděčím mu za vynikající péči. K doktorům chodím nerada, ale pana doktora navštěvuju ráda, protože mi vždy pomůže. Díky patří také sestřičce.

je to nejlepší ortoped ktereho znám

Dobrý zkušený odborník s lidským přístupem a smyslem pro laskavý humor. Mnohokrát mi pomohl, a i celé mojí rodině. Mohu jen doporučit a popřát vše nejlepší do dalšího profesního roku a hlavně pevné zdraví.

je cto jeden s nejlepších lékařů,které znám moc mo pomohl

Velmi příjemný lékař znalý svého oboru, pokud je to možné provede všechna potřebná vyšetření jedné návštěvy a navrhne potřebnou léčbu. Sdělí vše potřebné pro pacienta. Jedinou "slabinou" je večně plná čekárna objednaných i neobjednaných pacientů. Ale i to svědčí o jeho kvalitě. Pacienti raději čekají, než by šli k jeho kolegovi, kde je čekárna poloprázdná.

Velice dobrý lékař, vysvětlí vše potřebné, někdy je pod tlakem množství pacientů. Oceňuji objednávání na čas, ale díky neobjednaným pacientům, kteří jsou neodbytní a mnohdy neurvalí na sestru, ale i na nás objednané, je čas objednání orientační. Pan doktor se snaží vyjít vstříc všem, a sestřička je ochotná najít nějakou skulinku pro neobjednané, i když jsem nikdy nezažila delší čekání na vyšetření než 1-2 týdny. S akutními potížemi jsem byla vyšetřena prakticky ihned. Ale i přes čekání je to v Roudnici super. U pana doktora člověk odchází vyšetřen včetně rentgenu pokud je třeba (a i ultrazvuku, který má pan doktor v ordinaci) ve stejný den, a ne jako u jeho kolegů v okrese, kteří dají doporučení na rentgen, a objednají na další kontrolu se snímkem zase za 2 týdny. Mohu vřele doporučit.