Karel Pohl, gynekolog Praha

Nerudova 686, Kralupy nad Vltavou
Ordinace PL gynekologa

• gynekologie a porodnictví

Umístění: Ordinace PL gynekologa

Pan doktor Pohl je opravdu výborný doktor, který ví, co dělá. Je to první gynekolog, ke kterému se nebojím chodit a vždy odcházím velmi spokojená. Je velmi pečlivý, snaží se vyřešit i na první pohled banální problém, ale co je na něm i na sestřičce paní Pohlové tak obdivuhodné, je jejich lidskost, vstřícnost a ochota! Pan Pohl mi vždy odpoví na všechny mé otázky a snaží se mi problém vysvětlit. Nemohu si oba vynachválit.

Umístění: GynCentrum Praha

Za mě 100% spokojenost a to dojíždím z Chomutova. Měla jsem veliké zdravotní potíže a pan doktor mi opravdu byl i oporou, je to hodný člověk a je na správném místě. Přeju mu vše dobré a moc mu děkuju

K panu doktorovi chodím již cca 14 let, absolvovala jsem 2 těhotenství a za ty roky jsem se vždy setkala jen s tím nejlepším zacházením, ochotou, vstřícností, pochopením a vyřešením mého problému. Myslela jsem, že již nemůžu od pana doktora nic jiného očekávat, ale stalo se. Na posledním vyšetření udělal něco nad rámec jeho povinností a bezplatně, tím mu moc děkuji. Nejlepší gynekolog - vřele doporučuji :-).

Dobrý den čtu zde dost špatných zkušeností s panem doktorem :/ a tak bych se s Vámi chtěla podělit a mou zkušenost . U pana doktora jsme už skoro 12 let a můžu Vám říct že mou První dceru mi zachránil neboť jsme měla komplikace z důvodu Epilepsie ale vše bylo v pořádku a dnes mám tři zdraví a krasný děti vždy v těhotenství proběhlo řádně a v pořádku . Dnes sedím u pc a píšu tento článek neboť jsme před 14 dní byla na laparoskopii ohledně průchodnosti vaječníku vejcovodů atd. a pan doktor mě poslal do nemocnice v Praze v Hloubětíně do Gyn centra a můžu vám říct že taková péče jaká byla poskytnuta a podotknu bez peněz že jsme se divila sestry na příjmu a pan doktor no prostě báseň a pak další péče a na JIP ani nemluvě tam se staraly opravdu jak mohly tak nevím každá máme jiné zkušenosti ale já je mám jen samé dobré doktor měl se mnou trpělivost že jsme tolik let odmítala ale děkuji mu moc za to :D :D :D :D snad budete další mít taky takové zkušenosti

Pana doktora mohu jen doporučit! Chodila jsem k němu 4 roky a se vším jsem byla spokojena, vždy se vším pomohl, je to pravý gentleman! A to, že se tu píše, že z pacientek tahá peníze - to si rozhodně nemyslím.
Jediná nevýhoda je sestra! (nemyslím manželku pana doktora, ale tu druhou) arogantní, namyšlená ženská! A to, že věčně mění ordinační hodiny a dovolenou (a jiné) nedávají vědět dopředu je VELKÝ PROBLÉM! Kvůli tomu jsem byla nucena od doktora odejít, jelikož sem za ním dojížděla zdaleka a když už jsem tam přijela a měla zjištěno, že by tam měl být, opětovaně tam nebyl a to se mi OPRAVDU stávalo skoro pokaždé.

Vřele doporučuju všem, je to skvělý člověk. Nikdy sem s ním neměla problém a to že je na peníze ?? Radči si připlatím u velmi dobrého gynekologa, než být někde zadarmo u člověka, který nepozná problém a zanedbává péči. Vždyť zdraví máme jen jedno a jen my ženy máme ten dar odnosit dítě pod srdcem! Není jen dobrý doktor, ale má i lidský přístup, a vše vám vysvětlí s úsměvem na tváři a polopatě.

S panem doktorem jsem velice spokojená. Jsme mu vděčná za lidský přístup, když jsem zjistila, že v 7tt těhotenství nám přestalo tlouct srdíčko, tak dokázal člověka utišit. Při další kontrole mi odebral krev na genetické mutace a to se dělá po více potratech. Je to skvělý lékař! Všem můžu doporučit :)

Výborný lékař i člověk, měla jsem to štěstí, že jsem se s myomem dostala právě k němu. Velice ochotný doktor, který vše vysvětlil, ale byl i oporou před a po operaci. Díky němu mám možnost, že budu jednou mít zdravé miminko! A to, že se za některá nadstandartní vyšetření a výkony doplácí. Já jsem si ráda za takovou nadstandartní službu zaplatila, operace proběhla rychle a v pořádku a já mu jsem velmi vděčná. Kdyby byli takoví doktoři všichni...Skvělý lékař, na kterého nedám dopustit!

Když jsem pročítala předchozí 2 názory tak nechápu, já mám úplně opačné zkušenosti i ze svého okolí a v Praze, kde pracuje na soukromé klinice patří mezi nejoblíbenější lékaře. Je nejen velmi dobrý lékař a operatér ale především má lidský přístup ke všem potížím pacientek. Proto nechápu předchozí příspěvek. Já mu vděčím za 2 zdravé děti, přitom mě před tím doporučovali i na klinice odstranění dělohy pro myomy. Pan doktor se mě ujal, odoperoval mě a následně se o mě staral při mých rizikových těhotenstvích.Musím říct,že slovo výborný je ještě málo. Protože mám srovnání, musím říct, že takhle lidský přístup, blízkost a snaha o to, aby se každá pacientka cítila dobře i u neoblíbených vyšetření, se hned tak nevidí. Bravo, pane doktore a jen tak dál a co nejdéle! Určitě bych neměnila a všem vřele doporučuji.

K doktoru Pohlovi chodím teprve pár měsíců, ale nemůžu si ho vynachválit. Sice mívá v čekárně více lidí, ale ty jsou i u mého praktického lékaře a naší dětské doktorky. Jen to svědčí o tom, že je opravdu výborný doktor a navíc skvělý operatér. Právě proto asi nestíhá nápor pacientek dožadujících se jeho péče.
Jsem v šestém měsíci těhotenství a užívám si jeho skvělé péče. Narozdíl od předchozích těhotenství jsem v pohodě. S každou maličkostí se na něj můžu obrátit a nezlehčuje je. Vždycky poradí, pomůže, povzbudí a skvěle jedná i s mým partnerem, což jsem neznala. Takže jenom samá chvála...

• gynekologie a porodnictví