Karel Pohl, gynekolog Praha

Nerudova 686, Kralupy nad Vltavou
Ordinace PL gynekologa

• gynekologie a porodnictví

Umístění: Ordinace PL gynekologa Jiný

Pan doktor Pohl je super, mam s nim jen dobrou zkusenost. Bohuzel ale sestra, ktera umi byt velice neprijemna, arogantni a kdyz se ozvete, tak i mstiva, cely dojem kazi. Aspon uz vim, proc jako jedini prijimaji nove pacienty. Skoda, ale radsi si najdu jineho lekare.

Před dvěma lety jsem v těhu neplatila nic, a dnes když jsem znovu těhotná tak ze mě tahá jen peníze, zs screening který v laborce stojí 1500Kč požaduje 2500Kč a za určení pohlaví ve 20tt kdy musí dělat utz požaduje 350Kč je to vydřiduch.

Stalo se někomu že musel platit za zjištění pohlaví 350,-?? Příde mi to děsný :-( Také jsme odmítla screening v prvnim trimestru a byla jsem od pana doktora poučena, že pokud mu ted něco bude jsme vinna já. Bylo mi fakt hrozně. Nejraději bych mu tam ty peníze vyplázla a nechala si to udělat. Má ted hroznej pocit akorát. Doktora nedoporučuju!

k panu doktorovi chodim radu let. vice mene jsem byvala vzdy spokojena, i kdyz jsem nekolikrat nabyla dojmu, ze pan doktor vice posloucha svoji nenasytnou penezenku, nez potreby pacientek. ted jsem tehotna, odmitla jsem screening v prvnim trimestru, ktery mi byl nabizen za dva a pul tisice korun (rozhodla jsem se primo navstivit certifikovane pracoviste Gennetu, kde tento screening provadeji za tisic korun a kam, v pripade nejake zjistene vady panem doktorem Pohlem, testy zasilaji). pan doktor se po tomto odmitnuti ke mne choval jako hulvat. provedl mi velmi bolestive prevenci, pred kterou me nechal pet minut lezet v kresle, a zatim neco psal do pocitace, pri odebirani vzorku zival, citila jsem se vylozene potupne. ultrazvuk provedl sup sup, trval nejdele minutu. ptala jsem se, zda-li je vsechno v poradku a pan doktor mi neochotne odpovedel, ze to tak vypada. dostala jsem tehotenskou prukazku a vypakovali me z ordinace. nepadl zadny dotaz na to, jak mi je, jak se citim, zadne komentare krevnich testu, ktere mi provedli tyden predtim. popravde jsem se uz citila tak neprijemne, ze jsem se ani neodvazila se zeptat. pritom me obcas picha v brichu a trpim na zacpu a chtela jsem se s panem doktorem poradit, co s tim. popravde udelam vse proto, abych lekare vymenila. treba se jen pan doktor spatne vyspal nebo pohadal se zenou, ale i tak by si osobni problemy nemel brat do prace a vylevat si je na pacientkach.

K Dr. Pohlovi bych už nikdy nešla.Na jeho oplzlé fórky asi nemám správný receptor humoru,ale to by nebyl problém,pokud by bylo ostatní v pořádku.Loni jsem prvně těhotněla a dopadlo to hrozně-vzácná vrozená vada. Mojí psychikou to hrozně zamávalo. Když jsme se o rok později pokusili s manželem o další mimčo,měla jsem týden zpoždění,ale test pozitivní nebyl,tak jsem chtěla vědět,co se děje a došla si k němu. Pan doktor tam neměl sestřičku,neobtěžoval se proto najít si mojí kartu a začal mi od stolu a bez vyšetření(a dokonce bez dotazu,jestli mimčo chceme) vysvětlovat,že mi teď doporučení na potrat dávat nebude,protože až příjdu za 14 dní,tak mi potrat zaplatí pojišťovna!
Ale naštěstí tam má paní doktorku Dorňákovou-moc hodná,příjemná,šikovná a hlavně empatická. Nebýt jí a 2 hodných sestřiček,tak jsem od nich dávno utekla.

Nechapu za co si uctuji v ordinaci 50 Kc za recept. Bylo mi vysvetleno, ze je to administrativni ucel. Vubec se mi toto jednani nelibi. Nikde jinde neplatite za recept!

Nikdo mi neříkal, že se musím objednat, sestra mi jen řekla, že si ho odpoledne mám přijít vyzvednout. A odpoledne po mě chtěli 100 Kč. Zajímavé, že ještě nedávno to šlo i bez stovky!

• gynekologie a porodnictví