MUDr. Karel Pohl

Ordinace PL gynekologa
Nerudova 686, Kralupy nad Vltavou

• gynekologie a porodnictví

Umístění: Ordinace PL gynekologa Jiný

Pan doktor Pohl je super, mam s nim jen dobrou zkusenost. Bohuzel ale sestra, ktera umi byt velice neprijemna, arogantni a kdyz se ozvete, tak i mstiva, cely dojem kazi. Aspon uz vim, proc jako jedini prijimaji nove pacienty. Skoda, ale radsi si najdu jineho lekare.

Umístění: Ordinace PL gynekologa

Pan doktor Pohl je opravdu výborný doktor, který ví, co dělá. Je to první gynekolog, ke kterému se nebojím chodit a vždy odcházím velmi spokojená. Je velmi pečlivý, snaží se vyřešit i na první pohled banální problém, ale co je na něm i na sestřičce paní Pohlové tak obdivuhodné, je jejich lidskost, vstřícnost a ochota! Pan Pohl mi vždy odpoví na všechny mé otázky a snaží se mi problém vysvětlit. Nemohu si oba vynachválit.

Umístění: GynCentrum Praha

Za mě 100% spokojenost a to dojíždím z Chomutova. Měla jsem veliké zdravotní potíže a pan doktor mi opravdu byl i oporou, je to hodný člověk a je na správném místě. Přeju mu vše dobré a moc mu děkuju

K panu doktorovi chodím již cca 14 let, absolvovala jsem 2 těhotenství a za ty roky jsem se vždy setkala jen s tím nejlepším zacházením, ochotou, vstřícností, pochopením a vyřešením mého problému. Myslela jsem, že již nemůžu od pana doktora nic jiného očekávat, ale stalo se. Na posledním vyšetření udělal něco nad rámec jeho povinností a bezplatně, tím mu moc děkuji. Nejlepší gynekolog - vřele doporučuji :-).

Dobrý den čtu zde dost špatných zkušeností s panem doktorem :/ a tak bych se s Vámi chtěla podělit a mou zkušenost . U pana doktora jsme už skoro 12 let a můžu Vám říct že mou První dceru mi zachránil neboť jsme měla komplikace z důvodu Epilepsie ale vše bylo v pořádku a dnes mám tři zdraví a krasný děti vždy v těhotenství proběhlo řádně a v pořádku . Dnes sedím u pc a píšu tento článek neboť jsme před 14 dní byla na laparoskopii ohledně průchodnosti vaječníku vejcovodů atd. a pan doktor mě poslal do nemocnice v Praze v Hloubětíně do Gyn centra a můžu vám říct že taková péče jaká byla poskytnuta a podotknu bez peněz že jsme se divila sestry na příjmu a pan doktor no prostě báseň a pak další péče a na JIP ani nemluvě tam se staraly opravdu jak mohly tak nevím každá máme jiné zkušenosti ale já je mám jen samé dobré doktor měl se mnou trpělivost že jsme tolik let odmítala ale děkuji mu moc za to :D :D :D :D snad budete další mít taky takové zkušenosti

Před dvěma lety jsem v těhu neplatila nic, a dnes když jsem znovu těhotná tak ze mě tahá jen peníze, zs screening který v laborce stojí 1500Kč požaduje 2500Kč a za určení pohlaví ve 20tt kdy musí dělat utz požaduje 350Kč je to vydřiduch.

Stalo se někomu že musel platit za zjištění pohlaví 350,-?? Příde mi to děsný :-( Také jsme odmítla screening v prvnim trimestru a byla jsem od pana doktora poučena, že pokud mu ted něco bude jsme vinna já. Bylo mi fakt hrozně. Nejraději bych mu tam ty peníze vyplázla a nechala si to udělat. Má ted hroznej pocit akorát. Doktora nedoporučuju!

Pana doktora mohu jen doporučit! Chodila jsem k němu 4 roky a se vším jsem byla spokojena, vždy se vším pomohl, je to pravý gentleman! A to, že se tu píše, že z pacientek tahá peníze - to si rozhodně nemyslím.
Jediná nevýhoda je sestra! (nemyslím manželku pana doktora, ale tu druhou) arogantní, namyšlená ženská! A to, že věčně mění ordinační hodiny a dovolenou (a jiné) nedávají vědět dopředu je VELKÝ PROBLÉM! Kvůli tomu jsem byla nucena od doktora odejít, jelikož sem za ním dojížděla zdaleka a když už jsem tam přijela a měla zjištěno, že by tam měl být, opětovaně tam nebyl a to se mi OPRAVDU stávalo skoro pokaždé.

Vřele doporučuju všem, je to skvělý člověk. Nikdy sem s ním neměla problém a to že je na peníze ?? Radči si připlatím u velmi dobrého gynekologa, než být někde zadarmo u člověka, který nepozná problém a zanedbává péči. Vždyť zdraví máme jen jedno a jen my ženy máme ten dar odnosit dítě pod srdcem! Není jen dobrý doktor, ale má i lidský přístup, a vše vám vysvětlí s úsměvem na tváři a polopatě.

S panem doktorem jsem velice spokojená. Jsme mu vděčná za lidský přístup, když jsem zjistila, že v 7tt těhotenství nám přestalo tlouct srdíčko, tak dokázal člověka utišit. Při další kontrole mi odebral krev na genetické mutace a to se dělá po více potratech. Je to skvělý lékař! Všem můžu doporučit :)