Pro-audio, spol. s r.o.
Olbrachtova 1390, Mladá Boleslav

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Klaudiánova Nemocnice - Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s. Náhlé zhotšení zdravotního stavu (laryngitida) v nočních hodinách, podezření na bakteriální infekci hrdla a dýchacích cest (produktivní kašel)

Pana doktora jsem o pohotovostní službě patrně velmi obtěžoval, což mi dal najevo na uvítanou. V podstatě ho můj problém příliš nezajímal, pro bolest jsem nedokázal spolupracovat z jeho pohledu dostatečným způsobem a tak mne poslal domů s rozpustným Brufenem. Druhý den v neděli navečer, již s krvácivými projevy z hrdla a spojivek, chlením hnisu z průdušek a tlakem 175/120 mne ošetřil jeho kolega a nasazením silných antibiotik (Klacyd) mi patrné zachránil život, za což mu dodatečně děkuji. Patrně se jednalo o nějakou formu meningitidy, dr. Podhola provedl nedbalou diagnózu, neudělal stěry a preventivně mi ani nepředepsal antibiotika, ač jsem jej o to žádal. Tomuto lékaři se již nikdy do péče nesvěřím.

Možná odborník, ale chování nic moc.O večerní návštěvě se netvářil, dokonce jsem měl pocit, že obtěžuji se svým problémem.