Karel Pavlacký, gynekolog Brno

Karel Pavlacký

Gynekolog

Horníkova 34, Brno
Odborný ženský lékař

Solidní, pečlivý, vstřícný, profesionální přístup. Chodím k němu přes 20 let a jsem maximálně spokojená.

Kdyby meli vsichni lekari takovy zajem o zdravi svych pacientu,byli peclivi,dusledni,slusni a nesmirne vzdelani v oboru,jako je pan doktor Pavlacky,nase zdravotnictvi by nemelo problemy a lide by byli,pokud by to okolnosti dovolovaly, opravdu dobre leceni.Byt lekarkou,take si necham v ordinaci sestru,ktera splnuje me pracovni ,charakterove i lidske pozadavky.Zrejme ma pan doktor vysoke profesionalni naroky,to dnes malokdo dokaze akceptovat.Mam s ordinaci pana doktora ty nejlepsi zkusenosti.Preji mu hodne uspechu v jeho narocnem povolani.

Pan doktor Pavlacký na mě působí jako velký profesionál a jaékoli mé obtíže vždy vyřešil. Velmi ho chválím.

K panu doktorovi chodím již 14let. Nikdy jsem neplatila nic víc, než bych měla, nikdy jsem od něj nedostala málo informací, vždy se ke mně choval slušně a snažil se mi vždy vyjít vstříc. Měla jsem také problémy s bakteriální infekcí, opakovaně, vyšetření ukazovalo i na HPV.... ale pan doktor mi nikdy nenutil vakcinaci - výše zmiňované injekce za 10tisíc, ba naopak snažil se nejdřív udělat vše ostatní, vyléčil mě a od té doby mám pokoj. Absolutně nechápu rozhořčení, že některou pacientku poslal na umělé oplodnění po té, co nemohla přes rok otěhotnět. Naopak mi to příjde v pořádku, že nestrácí čas, když vidí, že to nejde bez zjevné příčiny. A co se týče vyšetření samotného, NIKDY se nestalo, že by byl neohrabaný a necitlivý. Vážně nemůžu uvěřit tomu, co tu čtu!

Nejlepsi doktor, ktere ho jsem poznala. Vzdy mi pomuze s problemy, praci zastava profesionalne.

Vzdy pomuze s problemy, praci zastava profesionalne.

K doktoru Pavlackému chodím asi 15let a za tu dobu nemohu říct jedinou špatnou větu.Vždy se mě plně věnoval,napsal patřičné léky nebo poslal na vyšetření Jeho dukladností předešel v mém případě závažné chorobě.

K MUDr. Pavlackemu chodim od svych 17 let, kdy k me obrovske radosti vystridal na poliklinice sileneho gynekologa Jelenika. S Jelenikem se pan Pavlacky vubec neda srovnat, je to nebe a dudy. Pan Pavlacky me vzdy dobre poradil, s jeho lecbou jsem byla pokazde velmi spokojena.
Nyni cekam miminko a myslim, ze doktor Pavlacky je i velky profesional v oblasti porodnictvi. V kazde poradne me vysetri pomoci UTZ, coz nebyva u vsech gynekologu standardem. Pokazde se do poradny tesim, az uvidim na monitoru o kousek vetsiho sveho prcka.
Stridani sester, o kterem se tady jedna autorka zminuje, me osobne nevadi, ke me se vsechny sestricky chovaly slusne, ochotne a profesionalne. Vetsinou nebyl zadny problem se objednat do ordinace na den, ktery mi vyhovoval, kdyz jsem mela nejaky problem a potrebovala jsem navstivit ordinaci co nejdrive, vzdy sestra nasla schudne reseni.
Jeden cas jsem zila v Praze a musela jsem si najit gynekologa tam. Take to nebyl spatny doktor, ale za Pavlackeho jsem ho menila jen s tezkym srdcem. Nyni bydlim zpatky v Brne a jedna z prvnich veci, co jsem si vyrizovala byl navrat ke svemu gynekologovi - panu Pavlackemu.
Doufam, ze MUDr. Pavlacky bude jeste dlouho ordinovat a preji mu hodne pracovnich a osobnich uspechu.

Uz se zas tesim do poradny :-)

K panu lékaři chodím velmi dlouho ale tam kde jsem byla dříve 3 lélaři se péče pana doktora Pavlackého nedá srovnat. Je velmi pečlivý , se zájmem o problémy pacientky. Nevyměnila bych ho za jiného.

Chodím k panu doktorovi od 18 let, což je dnes již 16let. Po předchozích zkušenostech s několika gynekoložkami, které mě vyšetřovaly se slovy to nemůže bolet, musí se vypálit čípek bez předchozího lečení ap. musím naopak říct, že pan doktor je odborník na svém místě. Sama jsem porodila pod jeho dohledem dvě děti, vše proběhlo bez komplikací a pan doktor vždy věděl co při potížích udělat. Také jsem bohužel podstoupila třikrát miniinterrupci, kterou mi přímo prováděl pan doktor Pavlacký. Nic nezandbal, zval si mě (narozdíl od zkušeností mých kamarádek) na kontroly ihned po zákroku, vybavil mě léky, které také jiní lékaři ani nenabídnou a které mi velmi podpořili hojení a já krvácela jen velmi krátce. Myslím si, že pan doktor naopak dokáže nabídnout a poradit pacientce vše, co dnešní medicína nabízí a pokud se jej na cokoli zeptám, rád mi vše laicky vysvětlí. Pokud jej kdykoli požádám o možnost levnější varianty léčby, rád mi ji poskytne. Myslím si, že rád nabízí služby na úrovni a v určitém standardu, i když nemusí být vždy nejlevnější.