Odborný ženský lékař
Horníkova 34, Brno

Dobrý den,musím se připojit k negativním zkušenostem a říct že minimálně v dvou případech poznávám osobní zkušenost s panem doktorem. Neplánovaně jsem otěhotněla v době kdy jsem neměla vyléčenou bak.infekci a čekala jsem nějakou radu jak v tomhle případě postupovat. Pan doktor mi jen roztrhal recepty a řekl že standartní postup je nenasazovat ATB v těhotenství a proto léčbu zahájí až po ŠETINEDĚLÍ. Bylo mi to divné ověřila jsem si to u více zdrojů a zjistila že LÉČBA JE NUTNÁ HNED V 2.TRIMESTRU, jinak hrozí předčastný porod nebo i potrat jinak zdravého plodu. Tohle mi zapřel a když jsem se výslovně na tohle zeptala,lhal že tuhle zkušenost nemá a že léčba je zbytečná. Aby toho nebylo málo při poslední kontrole v 9tt. mi vypsal žádanku na sceening na sebou prosazované pracoviště,SLUŠNĚ jsem ho požádala aby tam přepsal adresu, jelikož jsem v minulém těhu byla na Veveří, byla jsem tam velmi spokojená a jelikož jsem chtěla testy které si sama hradím,vím že mám na tuhle volbu právo. Co ale následovalo mě naprosto zaskočilo, pan doktor na mě začal ŘVÁT že jestli s tím vyšetřením mám problém klidně mohu přejít jinam, to že si vyšetření platím neznamená že si mohu vybírat, když jsem v jeho poradně tak jsem povinná chodit jen tam kam mě on pošle. Zděšeně jsem ze sebe vypravila jen to že to asi proberu s partnerem, vzala jsem si těhu.knížku s fotem z UZ a že půjdu. Nebylo to,ale vše těh.knížku i s fotkou mi vyrval z ruky a ŘVAL že ať mu odpovím hned jestli zůstávám nebo ne, byla jsem z něj naprosto vyděšená, zaskočená pod návalem hormonů jsem mu jen řekla že spíš odcházím. Roztrhal těh.knížku i foto a v podstatě mě vykázal z prostoru ordinace. Vím jistě že se tam vracet nebudu,takové chování jsem u lékaře nikdy nezažila a snad už ani nezažiju. Mimo jiné souhlasím že vybavenost jeho ordinace je velmi zastaralá a chování jako z dob krále Klacka.Rozhodně nedoporučuji

Solidní, pečlivý, vstřícný, profesionální přístup. Chodím k němu přes 20 let a jsem maximálně spokojená.

Zanedbáním léčby zánětu jsem předčasně porodila s tříměsíčním předstihem naštěstí zdravého syna.Mudr Pavlacký mi tvrdil že se těhotným nesmí podávat antibiotika a poradil mi užívat extrakty z brusinek. To mi nepomáhalo a trpěla jsem silnými bolestmi a pálním asi čtrnáct dní, přesto nijak nezasáhl. Skončilo to tak, že jsem začala krvácet.Místo toho aby mě okamžitě odeslal jako těhotnou s krvácením a opravdu silnými bolestmi do nemocnice, tak mi předpsal hořčíkové tablety a poslal mě domů. Bolest se jestě ten den změnila v křeče a silné krvácení a nastartoval se předčasný porod.V porodnici se dost divili, že pan doktor zánět neléčil..Jaký stres a strach prožívají rodiče kterým se narodí dítě narozené takto předčasně si dokáže představit jen málokdo. Nejdřív jestli dětátko vůbec přežije, potom jestli bude postižené,řada nekonečných dnů, kdy se na miminko můžete dívat jen skrze sklo inkubátoru a držet mu pěsti, týdny čekat než ho budete moci obejmout a doufat že vše bude v pořádku. Syn je jako jedno z mála dětí narozených v 26. týdnu těhotenství naprosto v pořádku. Když ale pomyslím na to že to většinou dopadá o dost hůř a chybou bylo velmi pravděpodobně chyba v léčení zánětu, tak podle mého názoru mudr. Pavlacký není osoba na správném místě a v mém případě rozhodně udělal chybu. a toto je názor několika lékařů na sobě zcela nezávislých. Já si pod pojmem odborný lékař představuju něco jiného

Kdyby meli vsichni lekari takovy zajem o zdravi svych pacientu,byli peclivi,dusledni,slusni a nesmirne vzdelani v oboru,jako je pan doktor Pavlacky,nase zdravotnictvi by nemelo problemy a lide by byli,pokud by to okolnosti dovolovaly, opravdu dobre leceni.Byt lekarkou,take si necham v ordinaci sestru,ktera splnuje me pracovni ,charakterove i lidske pozadavky.Zrejme ma pan doktor vysoke profesionalni naroky,to dnes malokdo dokaze akceptovat.Mam s ordinaci pana doktora ty nejlepsi zkusenosti.Preji mu hodne uspechu v jeho narocnem povolani.

Pan doktor Pavlacký na mě působí jako velký profesionál a jaékoli mé obtíže vždy vyřešil. Velmi ho chválím.

K panu doktorovi chodím již 14let. Nikdy jsem neplatila nic víc, než bych měla, nikdy jsem od něj nedostala málo informací, vždy se ke mně choval slušně a snažil se mi vždy vyjít vstříc. Měla jsem také problémy s bakteriální infekcí, opakovaně, vyšetření ukazovalo i na HPV.... ale pan doktor mi nikdy nenutil vakcinaci - výše zmiňované injekce za 10tisíc, ba naopak snažil se nejdřív udělat vše ostatní, vyléčil mě a od té doby mám pokoj. Absolutně nechápu rozhořčení, že některou pacientku poslal na umělé oplodnění po té, co nemohla přes rok otěhotnět. Naopak mi to příjde v pořádku, že nestrácí čas, když vidí, že to nejde bez zjevné příčiny. A co se týče vyšetření samotného, NIKDY se nestalo, že by byl neohrabaný a necitlivý. Vážně nemůžu uvěřit tomu, co tu čtu!

Připadne mi, že pan doktor vydělává na všem, za normální preventivku jsem musela zaplatit, to mi příjde fakt postavené na hlavu. Navíc mi bezdůvodně chtěl změnit antikoncepci, ikdyž nemám žádné problémy proč by tak měl učinit. Když jsem přišla se zánětem, tak mi vzal stěry a pod tím jeho mikroskopem, mi říká, že je to mykoza a ještě ,,něco,, co nemůže identifikovat, proto odešle na podrobnější rozbor, takže mi pan doktor předepsal čípky na mykozu....a až za měsíc byli výsledky.....pry je vše v naprostém pořádku....a má mu člověk vůbec věřit? Mykozy se mi vrací, a nejspíš proto, že tam je nějaký problém který by byl zapotřebí vyléčit.....a čípky to asi nezpraví....
Už toho mám dost a přecházím k jinému lékaři!!!!! Nedoporučuji!!!!!

Nejlepsi doktor, ktere ho jsem poznala. Vzdy mi pomuze s problemy, praci zastava profesionalne.

Vzdy pomuze s problemy, praci zastava profesionalne.

vstupní popl činil 500,-
za každoroční prev.vyš vďy musím poplatek zaplatit, byť je zdarma, je mi oznámeno,že jsem byla vyš.nadstandartně.
ambul. je vybavena starými přístroji,vše je jakési "staré", ale śpinavé se mi nezdá.
lékaŕ mi však předepisuje neustále léky, ktré nemají s mými probl. nic spol., např
na bakterie jsem dostala Rp na vit.na hyperakt.moč měchýŕ,myslím,že předepisuje mimo jiné i to, za co mu bude nehjen poklepáno po rameni.
léky,jsou často pro mě nevhodné a jsem na to vl. upozorněna až lékárnicí.
Sestry jsou tam často obměňovány, za posl 2 roky 4 sestra....tak za zamyšlení to stojí.
jen ne mně, protože hledám jiného lékaře,
lékaře, který se mnou také promluví a ne mi zdělí diagnozu pohozením lab. výsledku pohozením na stůl.