Mohu pana doktora jen a jen doporučit. Milý lidský přístup, přitom odborník. S čím si nevěděla rady jedna gynekoložka několik měsíců, on zvládl zjistit z jedné prohlídky a ušetřil mi tak spoustu trápení a případnou operaci. Už jsem se bála, že budu muset svoje další těhotenství risknout sama, úplně jsem ztratila důvěru v gynekology. Naštěstí je pan doktor Nevrlka výjimka :-) Kéž by bylo takových doktorů víc!!!!!!! Děkuji pane doktore.
Libuše Hlaváčová

Měla jsem tu čest poznat pana doktora, který je skvělý nejen jako odborník, ale i jako člověk, což je podle mě u lékařů hodně vzácné. Bohužel mě trošku odrazuje prostředí, ve kterém se jeho ordinace nachází, poliklinika na mě působí hrozně depresivně a bojím se, že péče pana doktora to nevyváží :-( Můj názor...

a taky nejhezci :)

Pan doktor je opravdu skvělý, hlavně svým lidským přístupem. V tomhle je po mých zkušenostech s předchozími doktory v Brně bezkonkurenční.
Jediné co mě trochu mrzí, že podobný přístup nemají setřičky, které občas nemají svůj den...

Nejlepší gynekolog v Brně. Pečlivě naslouchá a dokáže poradit s každým problémem. Doporučuji všem

Na stránkách má uvedeno, že nee, ale zkusila bych tam přijít osobně. Sestřičky i pan doktor jsou velice vstřícní a příjemní. Takže tak.

ANO prijma pacientky.. taky je vice http://www.gynea.cz/ opravdu doporucuji :-)

On je proste super :-)

Výborný gynekolog! Vystřídala jsem 3 a teď jsem konečně našla toho správného!!! Vřele doporučuji!

Jednoznačně nejlepší a nejempatičtější gynekolog v Brně. Všem doporučuju. Je velmi ochotný, udělá, co je v jeho silách. A k tomu je ještě i člověk, ne jen doktor. Doporučuji všem