NEJLEPŠÍ DOKTOR- GYNEKOLOG JAKÉHO VUBEC ZNAM.

Pan doktor je nejlepší lékař,jakého jsem kdy poznala.Hrozně se bojím nemocnic,injekcí,dělá se mi špatně už den dopředu když mám před sebou jakékoliv vyšetření.
Pan doktor je jediný na světě,kterého se nebojím a ke kterému jdu "v klidu".Nechová se arogantně,nadřazeně,neosobně-jako většina lékařů,všechno v klidu vysvětlí a nabídne řešení,snaží se pomoct,je na něm vidět,že mu na pacientkách opravdu záleží.Takoví kdyby byli všichni,hned by bylo na světě líp.
Pane doktore,děkuju!!!!
Jo,a ještě navíc je to velice hezký a charismatický chlap.....

Jediný doktor ,který mi pomohl a který se doopravdy zajímal a měl snahu mi pomoct.
Vřele doporučuji!!!!
Už bych neměnila!

Výborný servis, vždy milé sestry, pan doktor má pochopení snad pro všechno a odvádí dobrou a pečlivou práci. Není problém přijít "na blind", pokud si člověk počká v čekárně- u jiného doktora jsem dostala vynadáno, že jsem se neobjednala na předepsání další antikoncepce a čekala jsem na lístek tři hodiny, zde toto neexistuje.

Pridavam se ke kladnym hodnocenim. Pan doktor je velmi prijemny a vse vysvetli a poradi. Zvlast v jeho oboru je tento pristup velmi vhodny.
Navic se mi libi, ze se k nemu lze objednavat pres internet, kde si zakaznik muze prohlednout vsechny volne terminy a vybrat si ten, co se mu nejlepe hodi.

Pan doktor Nevrlka je pro mne nejlepším odborníkem, se kterým jsem se setkala za celý svůj život. Pokoušela jsem se najít pro sebe lékaře, který by mi konečně pomohl od mých zdravotních problémů, i zjistil, co mi vlastně je.
Navštívila jsem přes doporučení od mých známých velmi mnoho tzv. " kapacit ", naprosto bez účinku a jakéhokoliv výsladku. V závěru jsem si připadala víc, jako testovací králík.
Pan doktor Nevrlka je nejen lékařem a odborníkem, ale především člověkem.
Velmi děkuji, pane doktore.

Tošovská

Pana doktora jsem si našla na základě hodnocení tady a navíc ho mám blízko zaměstnání. Před první návštěvou jsem si právě díky těm hodnocením říkala, že to bude nějaká nadpřirozená bytost, když má být tak dokonalý. K mému překvapení přesně takový byl. Skromný, chápavý, ochotný, během první návštěvy mi vyřešil všechny potíže a otázky, se kterýma předchozí lékař nehnul tři roky. Vřele doporučuji, takový zlatý člověk se jen tak nepotká.

tak se také připojuji ke kladnému názoru na pana doktora, nedá se to srovnat s doktorkou, ke které jsem chodila před panem doktorem.
Byla jsem u něj dnes na první preventivce, a musím teda říct, že byl fajn, všechno mi pečlivě vysvětlil, vyšetření bylo bez bolesti, poučil o všem možném.Jsem ráda, že jsem k němu přešla.Lucka

Lepšího pana doktora neznám, není to jen skvělý gynekolog, ale i dobrý psycholog. Prohlídky jsou šetrné a pan doktor má v sobě něco co mě vždy uklidní. Teď v těhotenství k němu chodím často, a musím říct, že se do poradny vždy těším.

Lepšího lékaře jsem nikde ještě neviděla. Z pana doktora by si mohli vzít příklad klidně i jiní.