Nedá mi to a musím připojit také své pozitivní hodnocení. Na pana doktora se vždycky těším. Je naprosto klidný, skromný, otevřený alternativám, upřímný a vždy mi všechno pečlivě vysvětlí. Jsem vegetariánka, odpůrkyně antibiotik a mnoha nadbytečných vyšetření např. v těhotenství. Velmi oceňuji na panu doktorovi, že mě vždy respektoval, všechno mi vysvětlil a srozumitelně zodpověděl každou mou otázku, nikdy nic nezanedbal, nikdy mě zbytečně neděsil a do ničeho mě netlačil. konečné rozhodnutí nechal vždy na mě. Je to opravdový profesionál mezi lékaři s ojedinělým partnerským přístupem k pacientkám. Má moji stoprocentní důvěru jako odborník i jako člověk.

nejlepší

doporučuji

jsem u pana doktora 7 let a nikdy jsem sním neměla problémy :-) Je to jeden z mála doktorů který pomůže a nepřehazuje si Vás jako horký brambor :-) A taky při vědomosti s problémem otěhotnění čekám teď syna :-)

S panem doktorem jsem velmi spokojená a jsem ráda, že jsem právě jeho pacientkou !! A navíc je pan doktor opravdový sympaťák a fešák!! I.

Pan Doktor Nevrlka je suprový gynekolog. Nemohla jsem otěhotnět a pan doktor mi pomalými krůčky k mimču pomohl. Za to mu chci moc poděkovat. Jsem s ním moc spokojená. Návštěva u něj je příjemná záležitost. Pan doktor je velice příjemný a při prohlídkách opatrný a jemný.

Naprostý profesionál

Dobry den, ja bych chtela rict, ze pan Dr. Nevrlka je nejen odbornik na vyborne urovni, nejen v gynekologii, ale i v medicine vseobecne. K tomu, bych chtela dodat, ze je hodny a mily clovek. Moje maminka ma rakovinu, a v zhledem k tomu, ze zije daleko me poprosila jestli nemuzu jeste tady v CR konzultovat celou epikrizu od doktoru tam po operaci a pred chemoterapii. Zavolala jsem p.Dr. Nevrlkovi vysvetlila jsem mu v rychlosti, on me poprosil poslat dokumentace e-mailem a on do pul hodiny mi volal zpatky a vsechno mi vysvetlil a rekl svuj nazor. Opravdu jsem mu velice vdecna a rikam Vam, ze takove lidi(doktori) uz malo existuji v dnesni dobe.

Pan Dr. Nevrkla je opravdu nejlepší lékař, co znám. Vyslechne, poradí a člověk nemusí mít žádné obavy z návštěv. Je to spíše příjemná záležitost.

K panu doktorovi chodim jiz nekolik let, je vzdy velmi prijemny a ochotne vse vysvetli, sestricky jsou ochotne a mile. Zvlast musim ocenit schopnost pana doktora uklidnit a podporit i ve vaznejsich situacich, opravdu vyrazne se mi pak ulevilo z nervozity. Nikdy nebyl problem kdyz se clovek objedna i kdyz prijde s akutnim problemem, recepty take v pohode.

Pan doktor je vynikajici odbornik a predevsim je lidsky.