Nejlepší Pan gynekolog!!!Je to profesionál!Dá se říct že mi zachránil mé těhotenství..pečlivý,lidský..vždy mi vše vysvětlí do podrobna.DOPORUČUJI HO VŠEM ŽENÁM!A p.Nevrlkovi mužu jen poděkovat:-)

Zdravím všechny příznivkyně pana doktora. Píšu sem proto, že jsem se u něj včera chtěla zaregistroval, ale už mají beznadějně plno, prý včera volalo asi 5 nových zájemkyň. Možná tato informace za nějaký ten měsíc nebude platit, ale momentálně nemá smysl tam volat.

Miluju ho!!!! :-D :-D :-D Je to nejlepší doktor, kteréého znám!!!!!Nikam jinam bych už v životě nešla !!!

S panem doktorem Nevrlkou jsem velmi spokojená, i když už v Brně nebydlím, váhám s přecházením k někomu jinému... Oceňuji, že vše vysvětlí, je klidný a podporující. Také mi vyhovuje možnost objednat se přes internet.

Nejlepší gynekolog, kterého jsem kdy navštívila. Ochotný, naslouchající, vysvětlující, respektující. Začala jsem ho navštěvovat v době studií v Brně a přestože už bydlím asi o 100 km dál a musím za ním dojíždět, neměnila bych. Doporučuji!!

K panu doktorovi chodím již 6 let.Vždy mi dokáže pomoci a poradit. Je velkým odborníkem, který má zároveň "zdravý selský rozum" a fantastický lidský přístup. Při zdravotních komplikacích a jednom potratu mě vždy dokázal jako odborník podržet a dodat mi naději, že vše bude v pořádku. Nyní jsem těhotná a nemohu si ho vynachválit. Vím, že jsme nyní i s miminkem v dobrých rukou. Všem moc doporučuji.

Třetí gynekolog, u kterého jsem byla, ale byl první, který mi pořádně vysvětlil, v čem je problém a který měl zájem to nějak řešit! Zapsala jsem se u něho náhodou, když jsem musela zoufalá k někomu jít - má ordinaci jen přes ulici. Ke chlapovi jsem nikdy nechtěla, ale teď bych neměnila:)

Přidávám i já svuj obdiv na pana Dr.Nevrklu u kterého jsem už dlouho,je to opravdu dobry doktor s lidským přístupem ktery se malo kdy vidi u doktoru.Mi se s přítelem snažíme o miminko a až teď když jsem u pana doktora mohu říct že se to hnulo kupředu.Jinak jsem rada že pana doktora mám,je hodny,mili a hlavně je k pacientkám příjemný.Nedokázala bych měnit pana doktora dokáže opravdu vše vysvětlit v klidu a jeho prohlídky jsou příjemné s jemným přístupem.A obědnani přes internet je dobry způsob,každá si muže vybrat termín ktery ji vyhovuje i hodinu.Monika

Pana doktora Nevrlku znám již asi 9 let a jsem moc ráda, že mi ho doporučil jiný lékař. Je to tak, tak vstřícný a lidský přístup jsem u jiného lékaře ještě nepoznala. Kéž by takových bylo víc. Bohužel jeho sestra mu dělá horší renomé. Za to ale nemůže. Sestra je arogantní, studený čumák, bez stopy úsměvu, vstřícnosti.
O tu ale nejde, jde o to, že pan doktor Nevrlka nikdy neodmítne pomoc, vše vysvětlí, mě zachránil dítě, když jsem potrácela. Nikdy mu nepřestanu být vděčná. Pane doktore, neměňte se, a zůstaňte stále takový lidský.Děkuji

NEJlepší lékař jakého jsem - kdy poznala a navštěvuji tuto ordinaci již 11.rokem. Pohodově mne provedl 2 těhotenstvími. Má nejen mou 100% důvěru, ale důvěru mých všech kamarádek, kterým jsem pana doktora Nevrlku doporučila. Takovýto přístup a servis je vzorem všem lékařům - nejen v oboru gynekologie. Tolik obvyklá arogance u lékařů - zde prostě neexistuje. Díky. Blanka Říhová