Umístění: Poliklinika Kuklenská s.r.o. Jiný

K panu doktorovi jsem začala chodit těsně před otěhotněním s dvojčaty. Celým těhotenstvím mě krásné provedl a i teď po třech letech si nemůžu stěžovat.Skvělý pan doktor s lidským přístupem. Děkuji.

Umístění: Poliklinika Kuklenská s.r.o. Jiný

Pana Doktora Nevrklu jsi moc vážím je to velice dobrý doktor ikdyz momentálně jsem žijící mimo ČR i tak pro mě Pán Doktor je jeden z nejlepších pořád vás Pane Doktore vzpomínám tady Doktorum jakej jste vynikající Doktor i samozřejmě člověk Děkuji vám za vše a hlavně za to že jsem měla tu čest být vaší pacientkou vřele děkuji a doporučuji

Umístění: Poliklinika Kuklenská s.r.o. Jiný

Pana doktora Nevrlku považuji za super lékaře i člověka, vždycky ochotně vyslechne, je velmi milý, vstřícný. Je profesionál ve svém oboru. Moc jej chválím, doporučuji a děkuji.

Umístění: Poliklinika Kuklenská s.r.o. Jiný

Pan doktor je jednička ve svém oboru. Nikdy jsem neměla tak velkou důvěru v žádného doktora. Pan doktor je velmi milý, vstřícný a co je pro mě nejvíce důležité, vyšetří člověka tak jak má a vše mi dostatečně vysvětlí

Umístění: Poliklinika Kuklenská s.r.o. Jiný

Mám radost, že má pan doktor tolik pozitivních hodnocení. Asi je možná zbytečné přidávat další, ale mám pocit, že si to pan doktor zaslouží a ráda bych mu touto cestou poděkovala.

K panu doktorovi docházím asi 15 let a přestože již několik let (včetně obou těhotenství) za ním dojíždím 100 km, rozhodně nechci měnit. Pan doktor je opravdu jedinečný - velmi milý, citlivý člověk, který se nebojí mít svůj názor. Nikdy jsem od něj neodcházela s pocitem, že by mě odbyl, byl nepříjemný apod.

PANE DOKTORE VELKÉ DÍKY VÁM. PROSÍM BUĎTE I NADÁLE TAKHLE HEZKY SVŮJ. MÁME VÁS TAK RÁDY :))

Umístění: Poliklinika Kuklenská s.r.o. gynekologické vyšetření

Pana doktora Nevrlku považuji za velmi kvalitního lékaře i člověka. Pozorně a pečlivě hodnotí situaci, vždycky člověka ochotně vyslechne a podává dostatek informací. Dle jeho vyjadřování jde poznat, že sleduje nové trendy a statistiky v oboru které pak aplikuje v praxi. To, že si při tak odpovědné práci zachovává své charisma a lidský přístup, je naprosto obdivuhodné.

Musím jen potvrdit předchozí komentáře o vstřícném a příjemném přístupu pana doktora. Je velmi empatický, vždy srozumitelně vysvětlí situaci tak, abych ji jako laik pochopila. V případě zdravotního problému hledá řešení tak, aby bylo co nejúčinnější a přitom nejšetrnější. A navíc - doporučí to, co je dle jeho přesvědčení potřebné, ne to, na čem se nejvíce vydělá.... Moc jej chválím a doporučuji.

Je to nejlepší doktor co znám. Možná jen škoda že nemůže vést pacientky až k porodu, pro že to bych se snad i na porod těšila! Diky za to že je!

Pan doktor Nevrlka je prostě top, taky bych klidně napsala s trochou nadsázky, že ho taky miluju! Vše trpělivě vysvětlí, nenutí zbytečně léky či komerční doplňky stravy, má ke všemu racionální přístup, který já velice oceňuji, naslouchá, poradí, je to prostě topka a můj nejoblíbenější lékař ever! Přešla jsem k němu od jiného pana gynekologa, který bral pacientky jak na běžící pásu a tak to i dopadlo... Nevyměnila bych pana doktora Nevrlku za nic na světě!!!!!!!

Maximální spokojenost!
Klidný, vstřícný, empatický, všechno v klidu vysvětlí, vyhoví, poradí atd.. Vyhovuje mi i registrace přes internet, a když ještě pošle digitálně podepsanou žádanku - tak není co dodat.
Problém vidím v pomocném zdravotním personálu, který vždy jedná podle nálady - jedná je lepší než druhá. Pan doktor je k nim velice benevolentní a také asi nevím a nemůže vědět, jak se chovají občas k pacientkám.

Zrovna tento týden jsem měla dost vážný výstup s jednou sestrou. Po těch 14 let (nebo více), jsem prostě nevydržela. V tomto směru vidím velký minus.
Myroslava K.
Myroslava Kutsyn