Purkyňova 36, Vyškov
Praktický zubní lékař

Všeobecná zdravotní pojišťovna

MUDr.Malý je pán doktor.Lidský přístup,odborník,člověk.Vynikající sestřička.

Není co dodat. Když doktor není "jen" doktor, je radost se zastavit i s akutním problém.

pan doktor je opravdu borec :) strašně hodný, usmívá se a umí uklidnit. dnes jsem u něj byla a už se těším na další návštěvu:)je moc hodný i na děti. a sestřička je taky moc příjemná.

Můj první zubař v životě ke kterému se těším na preventivní prohlídky. Velmi příjemný, vždy si popovídáme a je to kvalitní doktor

Nejlepší zubař!!!!!!!!!!!

Pan doktor je úžasný a také velice milá sestřička. Zdravím

Nikdy jsem nezažil tak příjemného doktora, pokud se pan doktor chová k ostatním, tak jako ke mně, mohu pozue doporučit

Je výborný doktor, když k němu člověk přijde, všechen strach z něj spadne. Mně tedy v jeho náručí spadly i všechny zuby, ale bylo to taky proto, že jsem na něj narazila až v pokročilém stádiu paradentózy, kdy ostatní zubaři chtěli jen prachy. On už jen zachránil, co se dalo, vzhledem k problémům, které se se zuby pojí.

Velmi hodny lékař s citlivým a ohleduplným přístupem. Vždy mi dobře poradí a odvede kvalitní práci. Jsem s ním moc spokojená.

Výborný pan zubař,s velmi lidským přístupem k dospělým i dětem! Neměnila bych za nic na světě! Takových úžasných lékařů,kdyby bylo víc.