Praktický zubní lékař
Purkyňova 36, Vyškov

Pan Malý je jako člověk moc hodný. Jako zubař je velmi špatný. Všichni jeho pacienti mi dají zapravdu jak to u něj je s umrtvením (že žádné dokud nenaléháte nedává). Jak to je u něj s rentgenem (že žádný nemá ani jej nedělá). Pan Malý byl zubař dobrý možná tak před 40ti roky. Nyní, když jsem přešel k jinému zubaři, kde se ukázalo při vstupní prohlídce že mám pod VŠEMI plombami od pana Malého hluboké kazy a jakým způsobem prováděl ošetření mrtvých zubů (výplň kanálků pouze z 1/5 délky) tak jsem měl sto chutí tam zajít naposledy a jednu mu praštit. Nenechte se ošálit sympatickým vzhledem a příjemným vystupováním já vám garantuji že toho později budete litovat až jako já zjistíte jakým způsobem pan Malý pracuje.

MUDr.Malý je pán doktor.Lidský přístup,odborník,člověk.Vynikající sestřička.

Není co dodat. Když doktor není "jen" doktor, je radost se zastavit i s akutním problém.

pan doktor je opravdu borec :) strašně hodný, usmívá se a umí uklidnit. dnes jsem u něj byla a už se těším na další návštěvu:)je moc hodný i na děti. a sestřička je taky moc příjemná.

Můj první zubař v životě ke kterému se těším na preventivní prohlídky. Velmi příjemný, vždy si popovídáme a je to kvalitní doktor

Nejlepší zubař!!!!!!!!!!!

Pan doktor je úžasný a také velice milá sestřička. Zdravím

Nikdy jsem nezažil tak příjemného doktora, pokud se pan doktor chová k ostatním, tak jako ke mně, mohu pozue doporučit

Je výborný doktor, když k němu člověk přijde, všechen strach z něj spadne. Mně tedy v jeho náručí spadly i všechny zuby, ale bylo to taky proto, že jsem na něj narazila až v pokročilém stádiu paradentózy, kdy ostatní zubaři chtěli jen prachy. On už jen zachránil, co se dalo, vzhledem k problémům, které se se zuby pojí.

Velmi hodny lékař s citlivým a ohleduplným přístupem. Vždy mi dobře poradí a odvede kvalitní práci. Jsem s ním moc spokojená.