třída Svobody 1067/32, Olomouc
Poliklinika Olomouc s.r.o.

Doktor předepisuje u recidivujích zánětů stále stejná antibiotika, vždy pouze na 5 dní a vůbec se nepozastavuje nad tím, že léky neúčinkují. Nějaká podrobnější kultivace moči, stěry nebo nedej bože jiná vyšetření ho pravděpodobně nezajímají. Musela jsem změnit urologa, jinak opravdu nevím, jestli bych měla ještě vůbec močák a játra.

U pana doktora to je jako na běžícím páse. V polovině mého vyšetření si pozve do ordinace jiného pacienta, který slyší mé zdr.problémy. Co lékařské tajemství? Dále pan doktor mi nikdy neudělal řádné vyšetření natož kultivaci i přes stále problémy s močením a dle něj jsem zdravý. S problémy jsem byl nucen navštívit jiného urologa, který zjistil řádný zánět.

Vůbec nejsem spokojen s tímhle lékařem,akorát se můj problém zvětšil,a udělal ze mě idiota! Pan dokto si myslí,že ve svém mikroskopu najde úplně vše! Mám zánět močovích cest (už i prostaty)! Neobtěžoval se mi vzít moč na kultivaci,po dvou náštěvách jsem dostal prostamol,a obědnal mě za 2 měsíce! Po pár dnech se to zhoršilo ,tak jsem navštívil jiného odborníka, a tem mi zjistit chlamidiovou infekci! Souhlasím s tím že umí dobře komunikovat,ale pro to tam přece není!

Pan doktor byl třetim lékařem na kterého jsem se obrátil se svými problémy.Vystupování pana doktora je velmi civilizované,což o to-nepustí vás ale ke slovu,pokud něco namítnete okamžitě vám skočí do řeči a snaží se vás za každou cenu přesvědčit že pravdu má on.Už tři roky bojuji s těžkým zánětem prostaty-vysledek vyšetření zněl PROSTADINIE-jak proti ní bojovat my ovšem neporadil.Na otázku jestly se svého problému mužu zbavit my odpověděl že pacientu jako já má spoustu a at se podívám na internet,na rovinu my neodpověděl nic jenom samé vyhýbavé odpovědi-ono se to rádo vrací a že mě čekají ješte další problémy apod...!předepsal mi prostamol který je naprosto k nicemu a bylo vyřešeno...Vážený Pane doktore takhle ne!Říkejte lidem věci na rovinu a pokud neumíte vyřešit jejich problém tak jim to radši řekněte předem!