Mgr.

Karel Flaška

Dětský psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

3 názory +přidat

Objednat se 205 návštěv profilu během posledních 30 dní

Poskytuji individuální vztahově orientovanou psychoterapii dětem i dospělým. Dále poradenství pro rodiče s důrazem na intuitivní rodičovství a vývojové potřeby dětí a dospívajících.… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Dotazy od pacientů (29)

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Poskytuji individuální vztahově orientovanou psychoterapii dětem i dospělým. Dále poradenství pro rodiče s důrazem na intuitivní rodičovství a vývojové potřeby dětí a dospívajících. Jsem rovněž certifikovaným uživatelem Rorschachovy metody pro psychologická vyšetření dětí i dospělých.

Obvyklá frekvence psychologických/psychoterapeutických konzultací je jednou týdně (intenzitu je možné upravit podle Vašich potřeb a možností). Spolupráce s rodiči dětí je samozřejmostí, resp. dokonce nezbytností. Probíhá formou pravidelných konzultací o dítěti a jeho potřebách (dle potřeby a možností rodičů).

Všechna Vaše data jsou bezpečně uchovávána a chráněna před zájmy třetích stran. Nepíšu zprávy, ani posudky.

Nejsem klinickým psychologem, ani soudním znalcem.

Způsob platby: Hotovost, bankovní převod, zaměstnanecké benefity

Web: www.karelflaska.com

• Fakultní nemocnice Olomouc - neuropsychologická diagnostika
  • Nemocnice České Budějovice - psychosomatická onemocnění u dětí

Certifikáty

Nemoci

• poruchy v mezilidských vztazích
  • emoční poruchy
  • poruchy osobnosti
  • únava
  • nespavost / nespavost
  • posttraumatická stresová porucha
  • rizikové chování u adolescentů
  • péče o děti z náhradní rodinné péče
  • péče o děti v období rozvodu
  • péče o děti z rozvedených rodin

Hodnocení pacientů

• Z

Tichý, citlivý, příjemný. Po velmi neblahé zkušenosti s podobným odborníkem na Mělníku nelze než vyjádřit po první návštěve maximální spokojenost. Za takového profesionála ráda zaplatím. Víc takových, jako je on.

Mgr. Karel Flaška2016-08-14

Děkuji Vám za sdílení. Těší mne, že jste udělala dobrou zkušenost.

• E
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Citlivy pristup. Je to clovek na spravnem miste. Kez by takovych bylo vic a nemuseli jsme za temi nejlepsimi odborniky jezdit takovou dalku. Treba pribude i nova ordinace v Koline...? :-)

Mgr. Karel Flaška2016-04-03

Děkuji Vám. Naštěstí je nás více (dokonce i v Kolíně :-)). Bohužel ne všichni jsme dostatečně vidět nebo natolik vnitřně osvobození, abychom to, co je v nás, mohli lidem skutečně v plném rozsahu poskytovat. Mnoho z lidského a tvůrčího potenciálu zůstává skryto a nevyužito (jistě nejen v naší profesi).

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je velice profesionální a lidský ,po dvou návštěvách se svýn synem jsem byla spokojená ,mohu vřele všem doporučit

Mgr. Karel Flaška2016-03-01

Děkuji Vám, Ludmilo, za vřelé doporučení. Neočekával jsem ho, neprosím se totiž nikdy o ně, přeji si naopak, aby má práce mluvila sama za sebe, a možná proto, a o to více mám nyní radost z Vašeho daru. Zdraví Karel Flaška