Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

Umístění: R.M.A. CENTRUM s.r.o.

Jednoznacne nedoporucuji!!!
Nejvetsi zajem ma pan doktor jen o prodej produktu firmy LR o kterych mluvil vetsinu casu.Opravdu velmi neprofesionalni pristup.V pripade jakehokoliv dotazu vas odkaze na internet .Povazuji tuhle navstevu za ztratu casu i penez.

Plně se ztotožňuji s paní Evou L. Neprofesionalita, dealer společnosti která dováží nebo vyrábí potravinové doplňky. Rozbor krve za 1300 Kč neměl u sebe a nemohl tudíž z něj nic vyčíst. Předepsal mi velké dávky všeho možného aniž by se zajímal, jestli je již neužívám a které léky kvůli kontraindikaci užívám. Na moje dotazy ohl. homocysteinu mě odkázal na internet ať si to tam přečtu, že nemá čas mi to vysvětlovat.Vřele nedoporučuji.

Neprofesionální. Čekala jsem přes 40 minut bez omluvy. Jde panu doktorovi prodat co nejvíce léků od firmy LR, jelikož je jejich dealerem. Nedoporučuji.

Poradnu jsem navštívila z důvodu vyšetření hladiny homocysteinu v krvi a doporučení léčebného postupu k jeho případnému snížení. MUDr. Erben se nechoval tak, jak bych za vynaložené prostředky očekávala - nic nedostanete písemně (výsledek z laboře či návrh léčby) a pokud to budete vyžadovat uslyšíte, že pan doktor nestíhá, nepamatuje si a že v jeho věku po něm nemůžete nic chtít, navíc si během sezení stihne vyřídit několik telefonických hovorů. Jedná se o velice neprofesionální přístup. Výsledek vyšetření mi nakonec zaslala sama laboratoř za pomoci velice ochotné paní recepční z R.M.A. centra, pohled na normální hodnotu homocysteinu má pan doktor úplně jiný než laboratoř, dále to rozvádět nebudu. Nejsem spokojená ani s návrhem nadiktované léčby - dávky vitamínů jsou tak velké, že by mohly i uškodit. Druhou (kontrolní) návštěvu už absolvovat nebudu, ani kdyby byla zdarma.