Centrum lékařské genetiky s.r.o.
Novohradská 1806/68, České Budějovice

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily genetiků v okolí

Dnes jsem byla na ultrazvuku u Dr. Čutky staršího, celou dobu se po mně "válel" a hrozně tlačil na břicho, při tom jsem měla pocit, že každou chvilku spadne ze stoličky u ultrazvuku. Nic neříkal, bylo vidět, že se mu něco nelíbí, tohle trvalo asi 25 minut. Nakonec si zavolal Dr. Čutku mladšího, ten tolik na břicho netlačil, během chvilky konstatoval, že je vše v normě, popřál mi pěkný den a odešel. Už nikdy nechci takovéto vyšetření absolvovat, rozhodně ne u toho samého doktora. Když jsem odcházela, skoro jsem brečela vyděšením a bolestí zvalchovaného břicha.... a to opravdu nejsem žádá cíťa...

Velmi bolestivé vyšetření pomocí ultrazvuku, MUDr. K.Čutka se po mě válel a nepřiměřeně tlačil na břicho, které mě bolelo celý zbytek dne. Grimasy v obličeji ani nebudu popisovat. Z vyšetření jsme se vůbec nic nedověděli, malé jsme skoro neviděli, protože pan doktor s UTZ létal po břiše sem a tam a než jsme se zorientovali, tak už se zase díval jinam. Vše proběhlo bez jakéhokoli vysvětlení. Odbornost asi má, ale celkový dojem bylo velké zklamání a nepříjemný pocit. Jestli bude další dítě, tak sem už nepůjdu.

Velmi spokojená,přístup nepopsatelný,vše s Vámi proberou,,zákrok se vyplatí,není to nic co by se nedalo vydržet....pan doktor Čutka mi naštěstí zdělil dobré zprávy..Moc všem na klinice děkuji :-)

byla jsem na ultrazvukovém vyšetření v Centru a jsem velmi spokojena. Děkuji panu doktorovi i sestřičkám

Nejbolestivější sono co jsem zažila! ještě teď mě bolí břicho, skoro to vypadalo že na mě pan doktor každou chvíli upadne! Během celé kontroly nám nic při ultrazvuku nevysvětlil. Vlastní opravdu divný smysl pro humor. Chování řeznického psa.... Jsem z toho celkem v šoku. máme jít na kontrolu, poprosím o paní doktorku Šustrovou, ta je úžasná! Sestřičky a prostředí taky báječné.

S p.Dr.Čutkou starším jsem velice spokojená, znám ho už od roku 1995, všechny vyšetření v pohodě... Ale jeho syn David... Ještě týden mě bolely svaly na břiše po jeho uzv. Muž tam byl se mnou a chvílemi měl nutkání mu něco říct... Kdyby náhodou bylo ještě nějaké příště, tak uzv u něj ne! Doporučuji pouze otce nebo pí Dr. Šustrovou!

je to nejlepsi lekar ktereho sem kdy poznala,je to jedinej doktor ktereho znam,ktery ma v hlave mozek.Chvala bohu za nej,protoze nebejt jeho,tak je muj zivot v koncich.

Yameogo Marie

Zdravím, nemohu souhlasit s názem, který je zde uveden. Já jsem byla v centru několikrát na ultrazvuku a vždy se k nám chovali lékaři i personál velmi vstřícně a ochotně. Děkujeme za péči

Pan doktor Čutka st. je určitě dobrý genetik - a pro někoho určitě i milý a vtipný doktor, ovšem věřte, že jen do té doby, než odmítnete odběr plodové vody. Pak je z něj velmi netaktní obchodník a dokáže být silně nepříjemný. Cítíte, jak jste se stali obětí velkého byznysu - zdravotní pojišťovna totiž vyplácí za odběr a následné zkoumání plodové vody nemalé peníze.
Chápu nadšené hodnocení většiny maminek - výsledky po odběru plodové vody jsou většinou v pořádku a euforie je velká. I ultrazvuk má toto pracoviště špičkový. Já osobně ale v dalším těhotenství budu volit kontrolní ultrazvuk jinde - ostatně právě zde se mi stalo, že mi ultrazvuk bolel...a věřte, že si opravdu nevymýšlím!

nejlepší lékařské centrum a ty nejlepší lékaři na světě. Doporučuji