přijímá nové pacienty

Konzultace online • 1 200 Kč

Skupinová psychoterapie • 500 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

Po konzultaci proveďte převod na můj účet: *** *** ****/ ****.
Do popisu převodu zadejte své jméno a datum konzultace.
To je vše. Děkuji za důvěru.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Nejčastěji hledané služby

Online konzultace

500 Kč

500 Kč

Online konzultace

Emailový kontakt: cervinkalerak@gmail.com ; Přijímám i on-line. Jen označte v kalendáři tuto službu.

Absolvoval jsem obor psychologie n...

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor aplikovaná psychoterapie a sociální práce

• psychoterapie
  • adiktolog

Stáže

• ESET – psychoterapeutická a psychosomatická klinika s.r.o.
  • Cesta Řevnice – skupinová, individuální i rodinná psychoterapie pro dospívající problémové uživatele drog
  • BONA o.p.s. - usiluje o opětovné začlenění lidí s duševní poruchou do společnosti a o zkvalitnění jejich života při zachování důstojných životních podmínek.
Zobrazit více

Certifikáty

Znalost jazyků

• Čeština

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Psychoterapie Vysočany individuální terapie

Pan Červinka je velice empaticky a umí klást otázky, které jsou dobře mířené. Člověk se s ním cítí dobře a nebojí se mluvit o svých problémech.

Umístění: Karel Červinka

Karel je velice cloveci. Vnimavy,citlivy a vzdy najde nejake reseni. Ze vsech terapeutu,ktere jsem kdy mela,me jediny opravdu pomohl. Nasmeroval,resil a jednat. I mimo terapii,byl ochoten v nouzi pomoci. Je to frajer. Mam ho rada a moc si ho vazim. Dekuji,ze jeste takovy terapeut existuje. Doporucuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Psychoterapie Vysočany Běžný termín

Vynikající přístup k teenagerovi a bezproblémové, rychlé získání důvěry jak u dcery, tak u mně. Hlavně pro mě je důležité že dcera souhlasila s dalšími návštěvami což předtím kategoricky odmítala

Umístění: Karel Červinka

Pan Červinka je výborný odborník, empatický, vnímavý, chytrý. Dokáže trpělivě naslouchat a poté utřídit a zformulovat podstatu problému. Současně posiluje kladné stránky klienta a v neposlední řadě umí být ve správný okamžik i velmi vtipný - a jak se říká, humor léčí.
Vřele doporučuji všem, kteří se ocitli v náročné situaci.

Pan Červinka mi velmi pomohl v těžké životní situaci a zároveň mě naučil přemýšlet o sobě jinak, než jsem byla zvyklá, což je pro mě obohacením do dalšího života. Líbí se mi jeho individuální přístup, vřelost a trpělivost. Nesnažil se mi vnucovat své názory, spíš mě podporoval a povzbuzoval k vlastním rozhodnutím.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, potřebujeme vyšetření pedagogicko- psychologické u vnuka. Můžeme se objednat k Vám. Děkuji

Dobrý den, bohužel psychologická vyšetření nedělám. Zkuste se obrátit na pedagogicko-psychologickou poradnu. Pokud chcete kvalitní vyšetření, kontaktujte dětské psychology na psychoterapeutické a psychosomatické klinice ESET, kontakt najdete na jejich stránkách, klinikaeset.cz
S pozdravem, Červinka

Bc. et Bc. Karel Červinka

chtěla bych se zeptat, zda existuje v Brně, případně jinde na Moravě, psycholog, který se zaměřuje na ADHD nebo ADD u dospělých.
Děkuji za odpověď

Dobrý den, děkuji za dotaz. Bohužel nikoho konkrétního na Moravě neznám. Zkuste se obrátit na někoho z tohoto odkazu: ww.azrodina.cz/1946-klubrodicuapratelneklidnychahyperaktivnichdeti. Pravděpodobně budou mít určitou síť odborníků na ADHD a poradí Vám, kam se obrátit. S pozdravem, Červinka