Bc.

Karel Červinka

Psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

1 názor +přidat

Objednat se 207 návštěv profilu během posledních 30 dní

Emailový kontakt: cervinkalerak@gmail.com Absolvoval jsem obor sociální práce se zaměřením na aplikovanou psychoterapii na Pražské vysoké škole psychosociálních studií, kde v současné… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Dotazy od pacientů (2)

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Emailový kontakt: cervinkalerak@gmail.com

Absolvoval jsem obor sociální práce se zaměřením na aplikovanou psychoterapii na Pražské vysoké škole psychosociálních studií, kde v současné době studuji obor psychologie. Jsem absolventem pětiletého sebezkušenostního výcviku v daseinsanalytické psychoterapii a dvouletého výcviku v daseinsanalytickém pojetí výkladu snů u doc. Oldřicha Čálka, mám několikaletou zkušeností ve výkladu snů v rámci terapeutické práce. Jsem členem České daseinsanalytické společnosti. Od roku 2007 do roku 2017 jsem pracoval jako terapeut v léčebně pro mladistvé problémové uživatele drog Cesta Řevnice, kde jsem vedl skupinová, individuální i rodinná psychoterapeutická sezení. Rovněž jsem působil v organizaci BONA, o.p.s., která usiluje o opětovné začlenění lidí s duševní poruchou do společnosti a o zkvalitnění jejich života při zachování důstojných životních podmínek. V roce 2014 jsem byl členem terapeutického týmu v občanském sdružení Anabell, nabízející komplexní služby v oblasti poruch příjmu potravy. V roce 2015-2016 jsem pracoval jako lektor centra primární prevence rizikového chování v PrevCentru. A v současnosti pracuji jako terapeut, na částečný úvazek, v organizaci Cestou Necestou, krizové centrum pro rodinu a děti.

Co nabízím
    Nabízím individuální a skupinovou psychoterapii pro dospělé a dospívající. Dále poradenské služby pro rodiny i jednotlivce. Poradenské služby jsou vhodné zejména pro rodiče a děti, které jsou ohroženy některým z typů rizikového chování.
    Kromě toho nabízím také podpůrnou psychoterapii, edukační sezení, popřípadě poradenství v tíživé a komplikované situaci.

Psychoterapeutické či poradenské služby se nemusejí nutně týkat psychických a psychosomatických problémů, jsou vhodné i pro lidi, kteří se jen potřebují zorientovat ve vztahových, životních a osobních okolnostech, respektive se snaží pochopit a určit si svůj běh života.

• psychoterapie
  • adiktolog

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor aplikovaná psychoterapie a sociální práce

Znalost jazyků

• čeština

Stáže

• ESET – psychoterapeutická a psychosomatická klinika s.r.o.
  • Cesta Řevnice – skupinová, individuální i rodinná psychoterapie pro dospívající problémové uživatele drog
  • BONA o.p.s. - usiluje o opětovné začlenění lidí s duševní poruchou do společnosti a o zkvalitnění jejich života při zachování důstojných životních podmínek.
  • Holotropní dýchaní u paní MUDr. Kmuníčkové
  • Výklad snů (Daseinsanalyticky) u pana Doc. Oldřicha Čálka, CSc.
  • Psychoterapeutický výcvik - úplné skupinové psychoterapeutické vzdělání ve směru Daseinsanalytické psychoterapie
  • Psychoterapeutický výcvik v individuální terapii u pana Doc. Čálka, CSc.

Certifikáty

• Karel Červinka, psycholog ve městě Praha - Certifikáty
  • Karel Červinka, psycholog - Certifikáty
  • Karel Červinka, Praha - Certifikáty

Nemoci

• deprese
  • generalizované úzkostné poruchy
  • poruchy v mezilidských vztazích
  • poruchy příjmu potravy
  • závislosti
  • pocity méněcennosti
  • pocity osamělosti
  • výklad snů
  • osobní seberozvoj
  • panická ataka
  • neurotickcké onemocnění (poruchy osobnosti apod.)
  • psychosomatické onemocnění
  • podpora v krizových životních situacích
  • psychospirituální krize
  • krizová intervence
  • poradenství
  • pracovní krize

Hodnocení pacientů

1 názor

• H

Pan Červinka mi velmi pomohl v těžké životní situaci a zároveň mě naučil přemýšlet o sobě jinak, než jsem byla zvyklá, což je pro mě obohacením do dalšího života. Líbí se mi jeho individuální přístup, vřelost a trpělivost. Nesnažil se mi vnucovat své názory, spíš mě podporoval a povzbuzoval k vlastním rozhodnutím.