Bc.

Kamila Stejskalová

Fyzioterapeut Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 358 návštěv profilu během posledních 30 dní

www.fyziocentrumbrno.cz Kinesiotaping dle telefonické domluvy. Praxe v oboru: 2017- instruktor fyziocvičení ve Sportareálu Družstevní 2016 - 2017 fyzioterapeut v ordinaci… Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• www.fyziocentrumbrno.cz
    Kinesiotaping dle telefonické domluvy.

Praxe v oboru:

instruktor pilates

2013 - 2016
    fyzioterapeut v Centru léčebné rehabilitace MUDr. A. Koukal

2013-
    instruktor zdravotního cvičení, cvičení na míčích

2010 - 2012
    školní praxe na nemocničních lůžkových odděleních

Studium fyzioterapie:

2009 - 2012
    Univerzita Karlova v Praze, Lékařská fakulta v Hradci Králové - získaný titul Bc.

Odborné kurzy:

2017
    VASYLI medical - výroba individuálních stélek
    Podiatrie - fyzioterapie chodidla
    Léčba některých druhů funkční ženské sterility metodou L. Mojžíšové
    Mobilizace LS páteře a SI skloubení metodou L. Mojžíšové
    Ošetření svalového dna pánevního medotou L. Mojžíšové
    Mobilizace žeber metodou L. Mojžíšové

2016
    DNS sportovní kurz podle Koláře III
    Diagnostika a terapie u poruch nožní klenby
    DNS sportovní kurz podle Koláře II
    DNS sportovní kurz podle Koláře I
    Skolióza - léčba metodou spirální stabilizace páteře

2015
    Diagnostika a terapie dysfunkce HSSP IV. část
    Rehabilitace u syndromu bolestivého ramene
    Tajemství ženského pánevního dna
    TRX- osobní trenér (STC)
    Instruktor pilates

2014
    Funkční dynamické stabilizace v kontextu vývojové kineziologie
    Senzomotorické stimulace dolních končetin ve fyzioterapii

2013
    Diagnostika a terapie dysfunkce HSSP III. část

2012
    Diagnostika a terapie dysfunkce HSSP II. část
    Diagnostika a terapie dysfunkce hlubokého stabilizačního systému páteře I. část
    Terapeutické využití kinesiotapu

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína

Ukončené školy

• Poruchy lokomoce
  • bolesti achilovy šlachy
  • skolióza
  • onemocnění chodidla
  • bolesti v pánevní oblasti
  • bolesti hlavy, migrény, vertigo
  • diskopatie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Fyzio Centrum Brno, Sportareál DružstevníSlužby: fyzioterapie

Po první návštěvě jsem velmi spokojen. Zablokovaná záda v hrudní části, se postupně uvolňují. Mohu jen doporučit. Pokud odborník, jakým určitě slečna Kamila je, ví kam má sáhnout a jak postupovat je to nádhera. Všem doporučuji, odborník se vším všudy. Určitě to nebyla poslední návštěva této velmi příjemné a zkušené slečny, je opravdu velmi dobrá, doporučuji.
    Petr

• A

Nemohu jinak, nez potvrdit pozitivni reakce odstatnich pacientu. Pristup pani fyzioterapeutky je naprosto profesionalni, cemuz odpovidaji i velmi pekne prostory, ktere obsahuji vsechny pomucky, ktere jsou ke cviceni potrebne. Narozdil od statem placenych rehabilitaci, Vam tato rehabilitace pomuze.

• Dobrý den, chtěl bych poděkovat a zároveň doporučit slečnu Kamilu. Po 3 týdenní bolesti v zádech jsem na doporučení známé navštívil tuto velmi milou a profesionální fyzioterapeutku. Již po dvou návštěvách moje bolesti zmizeli a záda mám opět jako nová. Po konzultaci dále navštěvuji jednou týdně skupinové cvičební lekce s názvem Zdravá záda, která tak též vede slečna Kamila a do dnešního dne, jsem velmi rád, že jsem dal na doporučení a tuto "léčitelku" :) navštívil. Pokud hledáte opravdu profesionální přístup a krásný úsměv zároveň, mohu jen doporučit.

děkuji Jakub

• Rád bych vyjádřil své díky skvělé fyzioterapeutce Kamči. Snad nebude vadit to familiérní oslovení, ale absolvovali jsme spolu víc jak 40 terapií a jsem opravdu rád, že jsem měl to štěstí a na fyzioterapii mě přiřadili právě k ní.
    Moje zranění je komplikovanějšího rázu (slapléze + naprasklé labrum). V únoru 2016 jsem musel absolvovat operaci ramene, kde mi pan doktor uřízl šlachu bicepsu a musel mi ho přišít k pažní kosti. Bohužel ani magnetická rezonance neobjevila všechny problémy a pan doktor mi musel do ramene přidat ještě dvě kotvy. Pro tak vášnivého sportovce, který tráví na badmintonovém kurtu několik hodin týdně, to byla velká rána. Moje vyhlídky na návrat na kurt se podstatně zmenšily. Úspěšná operace je jen první krok k „naprostému“ uzdravení. Ten druhý, možná i důležitější krok, je narazit na fyzioterapeuta (v mém případě fyzioterapeutku), který vám nejenom pomůže, ale hlavně chce pomoci. Kamča je nejenom skvělý profesionál, ale i nesmírně příjemný člověk. Dokáže vás doslova nabít pozitivní energií :).
    Teď jsem skoro 10 měsíců, alespoň dle mého doktora, po velmi komplikované operaci a už zase lítám po kurtu :).
    Díky Vám a díky „štěstěně“, že jsem na Vás narazil.
    Ondra

• Slečny Kamily si cením, jak pro její odborné znalosti, tak pro její lidský přistup a pochopení. Vždy vymyslí cviky přímo na míru, přesně pro sval, který je potřeba, pokud je to nezbytné, použije tejp. Osobně jí přezdívám "tejpová víla" :-) jelikož mi několikrát (právě díky této technice) pomohla s akutními stavy bolesti.
    Taktéž mohu doporučit cvičení "zdravá záda", které pravidelně navštěvuji.
    Doporučuji a dávám maximální počet hvězdiček.

• Chtěla bych touto cestou moc poděkovat nejen svým jménem, ale hlavně jménem mého manžela Kamilce za perfektní práci. Nejdřív, ještě na bývalém pracovišti, skvěle pomohla rozcvičit manželovi rameno po havárii na motorce a teď mu opět velmi ulevila od bolesti a uvolnila mu zablokovanou krčni páteř. Kamila je nejen skvělý, příjemný člověk, ale také především naprostý profesionál, na kterém je vidět, že svou práci dělá rád a hlavně, že ji rozumí. Mohu jen poděkovat a hlavně všem doporučit.

• M

Nejsem žádný literát, neposílám pozdravy z dovolené, nepíšu vánoční ani jiná přání, nekondoluji pozůstalým, ani pokrytecky nepřeji novomanželům dlouhé harmonické soužití. Nastal však čas odchýlit se od vlastních stereotypů, podělit se o své zkušenosti a vyjádřit touto cestou vděk a hlubokou úctu k profesionálně odvedené práci.
    V posledních dvou letech jsem postupně absolvoval operaci obou kolen. Jednalo se o podobné laparoskopické zákroky s cílem minimalizace poškození kolen; přetržený křížový vaz, utržený meniskus a zejména masivní poškození chrupavky.
    Následně mě šťastné řízení osudu vložilo do péče terapeutky Bc. Kamily Stejskalové. Absolvoval jsem s ní celkem 70 individuálních cvičení, a proto si myslím, že se mohu k ní i její práci seriózně vyjádřit.
    Kamila se mě ujala v situaci, kdy jsem chodil o berlích, měl jsem doznívající bolesti a moje psychické rozpoložení se blížilo depresi. V ní jsem poznal krásnou a charizmatickou mladou dámu, vyřazující pozitivní energii, která o své práci opravdu přemýšlí a kreativně pracuje s rehabilitačním programem podle mých aktuálních možností. Svým zapáleným přístupem mě postupně dovedla k cvikům, o kterých bych nikdy nepomyslel, že je zvládnu.
    Zkrátka teď ve svých 60 letech opět hraju svůj milovaný golf; bez ortéz a bez tejpů.
    Kamilo děkuji a doporučuji Vás všem potřebným

• H

Ke slečně Kamile jsem chodila s bolestmi kyčle, konkrétně jsem měla zánět kloubního pouzdra a strukturální poškození kloubu, včetně trvalých následků v podobě sportovního omezení. Touto cestou bych jí chtěla poděkovat za pomoc, úlevu od bolesti, za dobré rady a laskavý přístup. Výborně se mi s ní spolupracovalo a pod jejím odborným vedením jsem si dokázala najít novou cestu ke sportovním aktivitám. Hana V.

• Kamila Stejskalová mě spolu s mým lékařem zachránila před trvalými následky!!! Tolik úvodem... jsem klavíristka a šťastná náhoda mě, po fractuře radia distalis vyslala na rehabilitace ke Kamile Stejskalové. Pro nás laiky - krásně jsem si roztříštila zápěstí, což vyžadovalo operaci, vnitřní dlahu a sedm šroubů. Mé ruce jsou můj pracovní nástroj, a proto strach, panika a obavy byly obrovské a oprávněné. Hrozily trvalé následky. Můj ošetřující lékař udělal maximum, avšak správná, včasná a dobře provedená rehabilitace byla pro návrat ke klavíru absolutně klíčová! Byla ve mě malá dušička a moc jsem si přála, aby si mě do parády vzala sestřička s tou největší odborností, zapáleným přístupem, a co si budeme vykládat, také někdo, kdo občas snese hysterii, strach a obavy vyřčené nahlas.Můžu říct, že slečna Stejskalová mě nabila takovou energií, že jsem se nejen na rehabilitace s ní těšila, ale i sama doma cvičila navíc a věřila, že spolu všechno dokážeme. Zkrátka byla úúúúúžasnáááá a já deset týdnů po operaci hrála na koncertě!!! Pro mě, díky své profesionalitě a jejímu přístupu, bude navždy andílkem, který mě zachránil...to nejmíň, co můžu udělat, je se podělit o svou zkušenost a jen doporučit její profesionální služby. DĚKUJI Nina S.