Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Pravidelné preventivní prohlídky

Přijímá nové pacienty

MUDr. Kamila Pohanková

20.července 2015 jsme otevřeli zcela novou ordinaci Praktického lékaře pro dospělé v Brně Bystrci.
Registrujeme nové pacienty!
V případě...

• všeobecný praktický lékař

Umístění: MUDr. Kamila Pohanková Pravidelné preventivní prohlídky

k paní doktorce chodím už léta, je věcná, vstřícná, neváhá napsat doporučení. Sestra skvělá.

Umístění: MUDr. Kamila Pohanková Jiný

Paní doktorka je velice pečlivá, lidská, žádné problémy nezlehčuje a o pacienta se opravdu zajímá. Navíc díky online objednávání člověk zbytečně nečeká a spoustu administrativních věcí je schopná vyřešit bez prodlení mailem.

Umístění: MUDr. Kamila Pohanková Stěhování.

Paní doktorka je opravdový profesionál (a z pozice zdravotní sestry to mohu trochu posoudit ) , nic nebere na lehkou váhu a o zdravotní stav pacientů se sama aktivně zajímá . A k tomu je velmi příjemná a vstřícná . Jsem moc ráda ,že jsem se k paní doktorce před pár lety přehlásila a nyní už je u ní i můj syn.

S pani doktorkou jsem moc spokojena, ma pristup k lidem a zaroven' je dobra specialistka, chodim k ni uz vic nez rok

Paní doktorka má svědomitý přístup k nemocným a žádné zdravotní problémy nebagatelizuje. Jsem rád, že jsem se přeregistroval, i když to původně bylo jen k vůli kratší vzdálenosti od domova.

Jsem šťastná, že jsem se přeregistrovala k této paní doktorce. Je velmi precizní, svědomitá a přitom rychlá. Doporučuji všem a dávám 5 hvězdiček .

Pani doktorka je veľmi dobrá a ľudská .Ja som spokojný a odporúčam každému. Pri každom vyšetrení sa plne venuje pacientovi a skúma dopodrobna jeho zdravotný stav .

Paní doktorka je velmi příjemná, pečlivá a také působí velmi profesionálním dojmem. Nepochybuji rovněž, že své práci opravdu rozumí. Navštěvujeme ji od loňského léta i s manželem a mohu říci, že jsme konečně nalezli lékaře, který nám plně vyhovuje. Sestřička je také moc fajn.

S paní doktorkou jsem po dvou návštěvách spokojena. Příjemné vystupování, rychlé a věcné jednání. Myslím, že obsáhlejší komentář není třeba. D.K.