Kubíčkova 8, Brno
MUDr. Kamila Pohanková (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Přijímá nové pacienty

Pravidelné preventivní prohlídky

20.července 2015 jsme otevřeli zcela novou ordinaci Praktického lékaře pro dospělé v Brně Bystrci. Registrujeme nové pacienty! V případě zájmu nás k...

• angína / bolest v krku
  • vnitřní nemoci
  • chřipka

Umístění: MUDr. Kamila Pohanková Stěhování.

Paní doktorka je opravdový profesionál (a z pozice zdravotní sestry to mohu trochu posoudit ) , nic nebere na lehkou váhu a o zdravotní stav pacientů se sama aktivně zajímá . A k tomu je velmi příjemná a vstřícná . Jsem moc ráda ,že jsem se k paní doktorce před pár lety přehlásila a nyní už je u ní i můj syn.

S pani doktorkou jsem moc spokojena, ma pristup k lidem a zaroven' je dobra specialistka, chodim k ni uz vic nez rok

Paní doktorka má svědomitý přístup k nemocným a žádné zdravotní problémy nebagatelizuje. Jsem rád, že jsem se přeregistroval, i když to původně bylo jen k vůli kratší vzdálenosti od domova.

Jsem šťastná, že jsem se přeregistrovala k této paní doktorce. Je velmi precizní, svědomitá a přitom rychlá. Doporučuji všem a dávám 5 hvězdiček .

Pani doktorka je veľmi dobrá a ľudská .Ja som spokojný a odporúčam každému. Pri každom vyšetrení sa plne venuje pacientovi a skúma dopodrobna jeho zdravotný stav .

Paní doktorka je velmi příjemná, pečlivá a také působí velmi profesionálním dojmem. Nepochybuji rovněž, že své práci opravdu rozumí. Navštěvujeme ji od loňského léta i s manželem a mohu říci, že jsme konečně nalezli lékaře, který nám plně vyhovuje. Sestřička je také moc fajn.

S paní doktorkou jsem po dvou návštěvách spokojena. Příjemné vystupování, rychlé a věcné jednání. Myslím, že obsáhlejší komentář není třeba. D.K.

Přijímá nové pacienty

Cena není uvedená

MUDr. Kamila Pohanková

Pravidelné preventivní prohlídky

Cena není uvedená

MUDr. Kamila Pohanková

Umístění: MUDr. Kamila Pohanková Stěhování.

• angína / bolest v krku
  • vnitřní nemoci