Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Hotovost

Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Individuální psychoterapie • 600 Kč

Psychologické poradenství • 600 Kč

Skupinová psychoterapie • 300 Kč

Nabízím analyticky orientovanou skupinovou a individuální psychoterapii v centru Prahy a ve Slaném. Psychoterapie nabízí bezpečné, nestranné a bezpečn...

• manželské, partnerské, pracovní a jiné mezilidské vztahy
  • úzkosti, strach, fobie, stress, přetrvávající smutek
  • prázdnota, pocity bezvýchodnosti, hledání, ztráta životní motivace, hledání smyslu

Individuální psychoterapie

Psychologické poradenství

Skupinová psychoterapie

300 Kč

300 Kč

Ordinace klinické psychologie

Navštívili jste tohoto specialistu?

Podělte se o své zkušenosti. Ostatní pacienti by rádi znali Váš názor na lékaře.

Přidejte názor

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, už po několikáté přemýšlím, že bych si zašla na konzultaci, ale vždy když se objednám, ze strachu, že přijdu a nebudu vědět jak začít, co říct nebo mi lékař prostě poví, že nemám vlastně žádný problém jsem to vždy zrušila. A tak jsem se chtěla zeptat, co mám dělat jinak, abych mezi lidi víc zapadla. Neřekla bych, že jsem úplně mimo, ale poslední dobou se mi často stávalo, že kamkoli jsem přišla, nebyla jsem prostě šťastná což ostatní pochopitelně vidí a tak jsem nechtěla nikam chodit, protože mi nebylo moc dobře. Jenže jsem člověk, co nesnáší být sám, moc pak přemýšlím o blbostech, minulosti, proč tohke je tak a tamto jinak, no tak jsem zase někam vyšla, jenže se to opakovalo, bylo to divný, cítila jsem se zvláštně, jakobych kazila náladu i lidem kolem, což nechci a tak jsem zase sama, jenže to nesnáším. Zkrátka miluji společnost, ale nedokážu s ní být, jakmile jsem s více jak 3 lidma, cítím se špatně. A tak nevím co dělat, když mi není dobře samotné ani s lidmi. O víkendu bych mohla jet s pár přáteli na chatu, ale mám strach, nevím jak se rozhodnout, protože to bude dál, takže se nebudu moct při nejhorším sebrat a odjet autobusem domů. Strašně ráda bych jela, protože ty lidi jsou skvělý, ale strach, že to bude zase divné, trapné a tak, je asi větší. A právě proto, že jsou tak supr, nechci být zase ta, kdo jim zkazí celý den a nebo ho kazit sobě a říkat si, že by bylo lepší zůstat doma a jesli je to oravdu tak zlé. Vím, ani jsem tu moc nepoložila přímou otázku, ale tak nějak doufám, že mi dáte nějakou kouzelnou radu a najednou to bude lehčí.

Dobry den, ve Vasem pripade bych doporucoval skupinovou psychoterapii. V Praze je celkem dostupna, v jinych oblastech oblastech nevim.

Zdravim,

K.V.