Kamil Slovák, gynekolog Kroměříž

MUDr. Kamil Slovák

Gynekolog

Vejvanovského 374/2, Kroměříž

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Pan doktor je člověk na svém místě,pečlivý,ochotný,dokáže vše vysvětlit,ale nevnucuje svoje názory,příjemný a velice LIDSKÝ.Jen díky němu mám tři děti a jsem za to vděčná.Odhalil mi genetickou vadu,podpořil,pomohl...DOPORUČUJI

Pan doktor je velmi dobrý gynekolog, má perfektní přístup k pacientkám. Jsem u něj už několik let a jsem spokojená. Čekací doba je sice dlouhá, ale já si počkám než chodit k někomu jinému. Určitě doporučuji.

F

Dala bych o i o dvě hvězdičky víc=šťastných sedm! Skutečně skvělý člověk-lékař -odborník.K němu jedinému mám 1OO%důvěru a to už asi dvacet let,před 12 lety mne úspěšně odoperoval. Snad se u něho budu preventivně objevovat až do své smrti/ale ještě dlouho s ní nepočítám./Hodně zdraví,pevné nervy a velikou hromadu toho po...anýho štěstí,pane doktore!!!
Mgr.Alena Foltýnová

Jsem velmi spokojena!

Raději si počkám, ale vím, že mne vyšetří profesionál, kterého zajímám jako člověk, ne tečka pro zdravotní pojištovnu.

Je úžasný! Sice je fakt, že v čekárně se vždycky čeká hrozně dlouho, ale zase na druhou stranu, než být pouhým bodem v programu organizačně zdatného doktora s přesným časovým limitem, mnohem raději dám přednost osobnímu a lidskému přístupu doktora, který se o vaše problémy skutečně zajímá a udělá všechno pro to, aby vám pomohl, včetně zodpovězení jakýchkoliv otázek a uklidnění. Tomuto panu doktorovi velice důvěřuji a nedovedu si představit, že bych chodila k nějakému jinému gynekologovi.

Výborný odborník, příjemný, má lidský přístup, důvěřuji mu.

Vynikající lékař s profesionálním, ale i lidským přístupem k pacientce. Patřím mezi jeho pacientky již více jak 17 let a vždy mi dokázal pomoct nejen z medicínského hlediska ale i svým osobním vstřícným přístupem. U něj nemám pocit, že jsem jen "BOD" v hlášení pro pojišťovnu, ale člověkem, o jehož problém se zajímá ...

U pana doktora jsem už téměř 17 let a za tu dobu na něj nemám ani jednoho křivého slova... Velmi příjemný člověk a doktor-kapacita:-)

Výborný člověk a lékař