Bozděchova 8, Ostrava
AVICA - diagnostické a léčebné zařízení (mapa)

Dnes jsem u neho byl poprve. Moc me překvapila pozitivni energie a velice vlidny pristup.Měl jsem z dnesni navstevy moc dobry pocit vse vysvetlil velice prijemny clovek, sestricka na recepci byla taky mila rehabilitace jsem si domluvil kdy se mi to hodi. Uz se tesim na dalsi návštěvu

Lékař s nadmíru lidským přístupem a ochotou,který obětavě léčí a přistupuje k pacientu/bez ohledu na jeho věk/,laskavě a vstřícně.
Kéž by, v dnešní době, bylo více takových lékařů,kteří se skutečně a prvořadě zajímají o CˇLOVEˇKA.

Jednoznačně výborný lékař, jak po odborné tak po lidské stránce. Jako pacient mám k němu absolutní důvěru.
Jeho kniha Cviky na vaši bolest, pomohla nejen mi ale mnoha mým známým od bolesti pohybového aparátu.
Rovněž celý další personál splňuje moji představu o ZDRAVOTNICKÉM zařízení.

Kvalitní a schoplný ortoped.

Výborný pan doktor,všecko vysvětlí,předvede jak správně cvičit.Mám už dlouho problémy s bederní páteří,on jediný mi vysvětlil příčinu a důvod mých obtíží.Pana doktora doporučuji a děkuji !!
Škoda,že to nemůžu říct o jeho personálu.Mám namysli jednu rehab.pracovnici,která se ke mně chovala netaktně,povýšenecky a arogantně.V takové atmosféře se vůbec neumíte uvolnit a rehabilitovat.

nejlepší doktor

Pan doktor umí potěšit za každé situace, je moc hodný a ochotný.
Takových lékařů je velmi málo.

Pan doktor je nejlepší..umí vyléčit na těle i na duši..Všem vřele doporučuji.Velmi kvalitní pan doktor a skvělá a lidská sestřička..Jen více takových!Slavíková Š.

Je nejlepší,díky za takového lékaře.

Nejlepší rehabilitační lékař .

Rovněž celý další personál splňuje moji představu o ZDRAVOTNICKÉM zařízení.

Kvalitní a schoplný ortoped.

nejlepší doktor

Pan doktor umí potěšit za každé situace, je moc hodný a ochotný.
Takových lékařů je velmi málo.

Je nejlepší,díky za takového lékaře.

Nejlepší rehabilitační lékař .