Bozděchova 8, Ostrava
AVICA - diagnostické a léčebné zařízení (mapa)

F
Umístění: AVICA - diagnostické a léčebné zařízení problémy s pohybovým aparátem

Mudr. Ramík je velmi příjemný, empatický a erudovaný lékař, vstupní vyšetření trvá cca 40-60 minut (u žádného lékaře jsem tak dlouho nebyla), manipuluje s Vámi a zkouší rozsahy jednotlivých svalů apod. Trochu problematická je však následná rehabilitace u jeho fyzioterapeutů a systém pojištoven, které proplácí jenom 10 hodin, ojediněle trochu víc. Což v mém případě nestačilo. Byla jsem ochotna si další rehabilitace platit, ale mají tolik pacientů, že mne po cca 5 zaplacených hodinách odmítli a problémy se mi nakonec vrátily ... Takže výsledek a celkový dojem je nakonec rozpačitý, i když všichni, se kterými jsem se setkala, působili opravdu vstřícně a profesionálně.

F
Umístění: AVICA - diagnostické a léčebné zařízení problémy s pohybovým aparátem