Kadlecová Dalibora, pediatr Havlíčkův Brod

MUDr. Kadlecová Dalibora

Uložit

Pediatr Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kalinovo nábřeží 605, Havlíčkův Brod
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M

Pani doktorku s detmi navstevuji jiz nekolik let..A mam jen ty nejlepsi zkusennosti.Vzdy pomohla a poradila.Nevahala zabehnout az ke me domu,kdyz mela dcera zanet kycelniho kloubu a nepostavila se mi na nohy!
Vubec si neumim predstavit,ze by sla do duchodu.Kam bych s detmi chodila?Lekar se tezko meni,pokud k nemu mate duveru!!!

H
Ověřeny pacient

nepříjemná neochotná kouří

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

V
Ověřeny pacient

Velmi vtřícná, ochotná, hodná na děti, vše vysvětlí, v případě jakýchkoliv pochybností odešle k odbornému lékaři. Paní doktorce děkuji.

L
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila jako dítě a byla jsem velmi spokojená. Dnes žiju s rodinou v Praze a kdykoli děti potřebovali lékaře (při pobytu u babičky) paní doktorka vždy pomohla. Když byla dcera několikrát po sobě nemocná poslala nás i na vyšetření Hemofila. Paní doktorku mohu všem doporučit, je moc milá a má hezký vztah k dětem. Lucka

D

S touto paní doktorkou jsem zatim žádný problém neměla,chodím k ní s dětmi pár let,prozatím děti neměly žádný vážnější problém,tak nemohu moc soudit.Na pohled celkem příjemná,vyslechne,ale myslím si,že by mohla vystupovat profesionálněji a být více v obraze,občas mám pocit,že si mohu diagnózu stanovit sama.

P

Já jsem s paní dr. velice spoojená,chodí k ní všichni moje děti.vždy nám pomuže a dobře poradí.

B

Po odborné stránce je asi jako každý jiný lékař. Má zájem o své pacienty, pamatuje si je a nevyhodí je, ani když u ni zazvoní doma. A teď na reakci "babičky vnoučat"- až půjde paní doktorka do důchodu, jsem zvědavá, kam chce s fakanama chodit neb dětského obvodního lékaře nechce nikdo dělat pro obtížné provozování praxe ve spolupráci s pojišťovnami

D

Tato pani doktorka je dobra a mohu ji doporucit.A do duchodu nemusi nejde o to jak je clovek starej ale jak umi lecit.:-)

M

Jednou jsem musela tuto paní doktorku navštívit kvůli absenci naší pediatričky. Její přístup i léčba mne velice nemile překvapili. Tudíž tuto dr. nemohu bohužel doporučit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti