Praktický lékař pro dospělé
Školní 1050, Petřvald

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Milý, hodný,příjemný a trpělivý lékař. Chirurgický zákrok který mi prováděl byl naprosto bezbolestný. Trpělivě čekal, než se místo zcela umrtví a při jakékoli bolesti či tlaku při aplikaci mesocainu vždy počkal, než bude vše ok. Jilam nespěchal, jiní by se mohli učit.
Díky

Umístění: Praktický lékař pro dospělé lečeni bolesti

tento lékař je naprosto ochotný vám jakymkoliv způsobem pomoct jen aby jste se vy jako pacient cítili lépe nechtěla bych tohoto lékaře vyměnit máte zdravotní problém pomuže klobouk dolů děkují za vše

Jeden ze nejlepších praktiků, kterého jsem potkal. Pokud bych se nestěhoval, neměnil bych. Případal mi pečlivý, komunikativní a zkušený. Byť jde o klasického lékaře, umí nabídnout i alternativní možnosti, pokud jej požádáte.

Dovolte mi abych pár slovy poděkoval praktivkému lékaři Justynovi CHudoboviza jeho péčia vlídná slova k pacientům.Na každou bolestči trápení,má svůj osobity přístup a velmi rád se věnuje každému pacientovi s velkou ochotou a to za pomoci své sestřičky ,velni příjemné a hodné paní .
Pan doktor Chudoba s každým pacientem promluví,zeptá se na potíže ,ochotně pomůže a když nemůže osobně ,tak napíše žádanku ke speciálistovi do nemocnice.Můžu říct i za všechny pacienty,že ho máme rádi a plně mu důvěřujeme.Poděkování patří i sestřičce za její vlídnost a odbornost.

Justyn Chudoba Školní 1050 73541 Petřvald Eduard pacient

Na rozdíl od "takylékařů", kteří odstaňují jen následky, jde Pan doktor i po příčinách, a toho si velmi cením. Je zcestné se jen slepě odevzdat s tím, že na všechno je tabletka.

Služby tohoto lékaře jsem využila jen jednou, není to můj praktický lékař, ale velmi mi pomohl v situaci, kdy jsem měla jít na zákrok, který mi měl dělat lékař, kterému jsem absolutně nedůvěřovala. Pokud nemám z lékaře dobrý pocit, nemohu k němu jít, proto jsem vyhledala doktora Chudobu, který mi maximálně pomohl.

Velmi vstřícný,empatický,odborník každým coulem.Jsme velmi rádi,že ho tady v Petřvaldě máme. Celá naše rodina s ním má jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy se snažít to nejschůdnější řešení pro pacienty,jak po stránce léčebné,tak i po lidské stránce.Děkujeme.

velice ochotny a citlivy lekař važim si jeho přistupu k pacientum. ma take velice přijemnou a ochotnou sestřičku za vše vřely dik. pacient jiři.

Ctižiadostivý a dobrý človek.Je mi veľmi blízky a vzdialeny,no viem o ňom že svoj život obetoval aby pomáhal chorým.Držim mu palce a prajem všetko najlepšie.Anka Predanocyova Chudobova,Dežerice Slovensko

Pečlivý, vše prověří, nic nezanedbá, ochotný a odborník.