MUDr.

Julie Krupeň

Zubař přijímá nové pacienty

16 názorů +přidat

Objednat se 31 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Přijímáme od 7:30 - 8:00 i neregistrované pacienty na akutní ošetření. Dovolená 21.08.2017 do 1.09.2017 Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• H
    Umístění: White Smile Dental Clinic s.r.o.Služby: Vstupni prohlidka

Velice prijemna pani doktorka,skvely pristup jak k praci,tak k pacientovi.Dukladna vstupni prohlidka,konecne po letech zubar,ktery neprehlizi naznaky problemu,ale resi je.

• L
    Umístění: White Smile Dental Clinic s.r.o.Služby: Zubní pohotovost - bolesti

S první návštěvou a ošetřením jsem velmi spokojena, zaregistrovala jsem se a ráda budu i nadále navštěvovat.

• L
    Umístění: White Smile Dental Clinic s.r.o.Služby: Ulomený zub

Naprostá spokojenost. Během chvíle bezbolestně ošetřený ulomený zub, prozatím provizorně, ještě mě čeká čištění kanálků a plomba. Profesionální a lidský přístup a vynadáno jsem dostal jen málo za to, že jsem u zubaře 10 let nebyl :-)

• S
    Umístění: White Smile Dental Clinic s.r.o.Služby: Oprava zubu

Paní doktorka byla velmi milá, vstřícná, vše mi vysvětlila. Zákrok proběhl bez problémů, plná spokojenost.

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: White Smile Dental Clinic s.r.o.

Moc mila pani doktorka i sestra. Velmi precizni, mile. Pomalu me zbavuji strachu ze zubaru. Jako velke plus beru, ze do ordinace jdete v cas, kdy se objednáte a necekate xx minut v čekárně.

• Umístění: White Smile Dental Clinic s.r.o.Služby: Akutní problém se zubem

Paní doktorka byla velmi příjemná stejně jako sestřička. Přestože se bojím zubařů a jak je u mě zvykem udělalo se mi špatně na omdlení i přesto se mi citlivě věnovaly, neustále uklidňovaly a zub vydloubly, jednalo se o zub moudrosti, žádná rychlovka, ale už je to čtvrtý den a žádný problém. Ráda bych touto cestou paní doktorce poděkovala!!!!

• M
    Umístění: White Smile Dental Clinic s.r.o.Služby: Zubní pohotovost - bolesti

Úžasná paní doktorka i sestřička. Lidský přístup i profesionalita. Opravila to co zanedbal jiný lékař. Mohu ji jen doporučit.

• Z
    Umístění: White Smile Dental Clinic s.r.o.Služby: Zubní pohotovost - bolesti

Velice překvalená ochotou, kvalitou a vůbec přístupem. Konečně někdo kdo pochopil, že ne vždy má člověk čas čekat měsíc na volný termín svého zubaře. Za mě velká zpokojenost.

• Umístění: White Smile Dental Clinic s.r.o.Služby: ošetření zubního kazu

Paní zubařka mi ošetřila již dva zubní kazy. Jsem s její prací velmi spokojen. Pokaždé mi sama nabídla znecitlivující injekci, což je u mne velké plus. Jak paní zubařka, tak i paní sestřička jsou obě moc příjemné. Nemohu jinak než vřele doporučit.

• I
    Umístění: White Smile Dental Clinic s.r.o.Služby: Zubní pohotovost - bolesti

Pani zubarka mila sestricka tiez.Bojim satebou zubarov hrozne.Vysvetlila my vsetko co sa bude robit zo zubom.Ja som spokojna.

Zkušenosti a dovednosti

• Přijímáme od 7:30 - 8:00 i neregistrované pacienty na akutní ošetření.
    Dovolená 21.08.2017 do 1.09.2017

• zubní lékař - stomatolog

Ukončené školy

• Stomatologická fakulta VSMU (2013)

Znalost jazyků

• čeština