Julie Krupeň, zubař Plzeň

Julie Krupeň

Zubař přijímá nové pacienty

38 objednaných návštěv během 30 dní

Baarova 2435/36, Plzeň 3, Plzeň
White Smile Dental Clinic s.r.o. (mapa)

Další dostupný termín:

• zubní kaz
  • zlomenina zubu
  • onemocnění zubní dřeně

Ukončené školy

• Stomatologická fakulta VSMU (2013)

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Ruština

Umístění: White Smile Dental Clinic s.r.o. Zubní pohotovost - bolesti

šla jsem k paní doktorce jako nová v Plzni s tím, že se zaregistruji, udělala jsem registrační kolečko po rentgenech a celou dobu si stěžovala na jeden konkrétní zub. Nalezeno nebylo nic, plomba prý stará, tedy se vyndala a dala nová. Toto celé mne stálo 8 měsíců objednávání a placení. Ve výsledku jsem šla zoufalá jinam, kde mi bylo řečeno, že zub je v pořádku, ale plomba vede teplo (amalgam) a protože je zub vyvrtán a obnažen nerv, který se plomby dotýká,zub bolí při změnách teplot. S kombinací nepříjemného jednání personálu a tohoto výsledku jsem se rozhodla jít jinam. Věřím, že jsem byla vyjimka, nicméně pocit z paní doktorky dobrý nemám.

Umístění: White Smile Dental Clinic s.r.o.

Chodím k paní zubařce i s dětmi a skvělí přístup, k dospělím a i k dětem. Velmi šikovná, milá a šetrná. Konečně se nebojím.. Mohu jen doporučit. Věra Filipová Skopalová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: White Smile Dental Clinic s.r.o. Zubní pohotovost - bolesti

Dnes jsem navstivila pani Doktorku Julie Krupen chodim k ni uz tri roky jsem velmi spokojena s pristupem a lidskosti vse vysvetli davam nejvyssi pocet hvezdicek a sestricce taktez dekuji moc Smithova Libuse

Umístění: White Smile Dental Clinic s.r.o. extrakce zubu

První návštěva naprosto spokojená. Také rychle vytržení zubů bez bolesti jsem před tím nezažila. Jsem ráda že jsem našla příjemnou paní Zubařku se sestrou. Po 7 letech mi paní Zubařka pomohla vyřešit problém s paradentózou. Ačkoliv jsem měla úzkost z návštěvy zubaře, tak po tomhle se začínám přestávát bát ošetření zubů. A docela se těším na další návštěvu. Moc děkuji za přijetí k vám.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: White Smile Dental Clinic s.r.o. Oprava ulomeného zubu a vypadnuté plomby

Mám za sebou dvě návštěvy, paní doktorka vždy před zákrokem vše vysvětlila po zákroku podala potřebné info a domluvili jsme se na dalším postupu. Vcelku citlivý přístup. Paní doktorka byla příjemná, sestra rovněž. Domluven další postup. Prostředí ordinace standardní. Výhoda on-line objednávky a platba kartou. Dávám plný počet hvězd a počkám na další zákroky. Jinak jsem zatím spokojen a doporučuji.

Velice příjemná a vstřícná paní doktorka i sestřička. Měla jsem velké obavy z trhání zubů, ale paní doktorka mě uklidnila a ošetřila špičkově. Opravdu jsem moc ráda, že jsem se u ní zaregistrovala a že mě přijala jako svou pacientku. Děkuji moc. Hana

Umístění: White Smile Dental Clinic s.r.o. Zubní pohotovost - bolesti

Paní doktorka je moc šikovná,vůbec jsem necítila umrtvovací injekci a pak mi bylo všechno jedno.Sestřička je taky moc fajn,je tam veselé prostředí,takže se příště vůbec nebojím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: White Smile Dental Clinic s.r.o. porcelánové korunky

Paní doktorka je velice citlivá a profesionální.Vše mi vysvětlila.Využila jsem možnosti se zde zaregistrovat. Sestřička je zde velice ochotná. Byla jsem moc spokojena.Děkuji.

Umístění: White Smile Dental Clinic s.r.o. Nasazeni vypadlé korunky.

Jsem moc spojená,mohla jsem se objednat i cez internet,přesne v stanovenou hodinu jsem byla i ošetřena. Žádné čekání. Pani doktorka je milá,z její práci jsem spokojena. Doporučuji.

Paní doktorka mě ošetřila jako akutní případ rychle a bezbolestně. Nabídla mi i možnost registrace jako stálého pacienta. Kvůli vzdálenosti od bydliště zatím jen zvažuji, zda ano. Také se mi líbí strategie pro přijímání nových pacientů atj. povinnost chodit na preventivní prohlídky, jinak po roce je pacient vyřazen, to by mělo platit u všech zubařů.

Ošetření kořenových kanálků

Endodontické konzultace

Zubní pohotovost - bolesti

Běžný termín

Umístění: White Smile Dental Clinic s.r.o. Zubní pohotovost - bolesti

Umístění: White Smile Dental Clinic s.r.o.

Umístění: White Smile Dental Clinic s.r.o. extrakce zubu

Umístění: White Smile Dental Clinic s.r.o. Zubní pohotovost - bolesti

Umístění: White Smile Dental Clinic s.r.o. Nasazeni vypadlé korunky.

• zubní kaz
  • zlomenina zubu
  • onemocnění zubní dřeně

Ukončené školy

• Stomatologická fakulta VSMU (2013)

• zubní lékař - stomatolog

Fotografie