MUDr.

verifiedCreated with Sketch.

Zubař přijímá nové pacienty

19 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor 36 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Přijímáme od 7:30 - 8:00 i neregistrované pacienty na akutní ošetření. Dovolená 21.08.2017 do 1.09.2017 Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• Umístění: White Smile Dental Clinic s.r.o.Služby: Nasazeni vypadlé korunky.

Jsem moc spojená,mohla jsem se objednat i cez internet,přesne v stanovenou hodinu jsem byla i ošetřena. Žádné čekání. Pani doktorka je milá,z její práci jsem spokojena. Doporučuji.

• J
    Umístění: White Smile Dental Clinic s.r.o.Služby: Zubní pohotovost - bolesti

Paní doktorka mě ošetřila jako akutní případ rychle a bezbolestně. Nabídla mi i možnost registrace jako stálého pacienta. Kvůli vzdálenosti od bydliště zatím jen zvažuji, zda ano. Také se mi líbí strategie pro přijímání nových pacientů atj. povinnost chodit na preventivní prohlídky, jinak po roce je pacient vyřazen, to by mělo platit u všech zubařů.

• M
    Umístění: White Smile Dental Clinic s.r.o.Služby: zánět pod korunkou

Paní doktorka má velmi profesionální přístup k pacientovy,jsem s ní nad míru spokojena,mohu ji jen doporučit. Děkuji M.Legátová

• H
    Umístění: White Smile Dental Clinic s.r.o.Služby: Vstupni prohlidka

Velice prijemna pani doktorka,skvely pristup jak k praci,tak k pacientovi.Dukladna vstupni prohlidka,konecne po letech zubar,ktery neprehlizi naznaky problemu,ale resi je.

• L
    Umístění: White Smile Dental Clinic s.r.o.Služby: Zubní pohotovost - bolesti

S první návštěvou a ošetřením jsem velmi spokojena, zaregistrovala jsem se a ráda budu i nadále navštěvovat.

• L
    Umístění: White Smile Dental Clinic s.r.o.Služby: Ulomený zub

Naprostá spokojenost. Během chvíle bezbolestně ošetřený ulomený zub, prozatím provizorně, ještě mě čeká čištění kanálků a plomba. Profesionální a lidský přístup a vynadáno jsem dostal jen málo za to, že jsem u zubaře 10 let nebyl :-)

• S
    Umístění: White Smile Dental Clinic s.r.o.Služby: Oprava zubu

Paní doktorka byla velmi milá, vstřícná, vše mi vysvětlila. Zákrok proběhl bez problémů, plná spokojenost.

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: White Smile Dental Clinic s.r.o.

Moc mila pani doktorka i sestra. Velmi precizni, mile. Pomalu me zbavuji strachu ze zubaru. Jako velke plus beru, ze do ordinace jdete v cas, kdy se objednáte a necekate xx minut v čekárně.

• Umístění: White Smile Dental Clinic s.r.o.Služby: Akutní problém se zubem

Paní doktorka byla velmi příjemná stejně jako sestřička. Přestože se bojím zubařů a jak je u mě zvykem udělalo se mi špatně na omdlení i přesto se mi citlivě věnovaly, neustále uklidňovaly a zub vydloubly, jednalo se o zub moudrosti, žádná rychlovka, ale už je to čtvrtý den a žádný problém. Ráda bych touto cestou paní doktorce poděkovala!!!!

• M
    Umístění: White Smile Dental Clinic s.r.o.Služby: Zubní pohotovost - bolesti

Úžasná paní doktorka i sestřička. Lidský přístup i profesionalita. Opravila to co zanedbal jiný lékař. Mohu ji jen doporučit.

Zkušenosti a dovednosti

• Přijímáme od 7:30 - 8:00 i neregistrované pacienty na akutní ošetření.
    Dovolená 21.08.2017 do 1.09.2017

• zubní lékař - stomatolog

Ukončené školy

• Stomatologická fakulta VSMU (2013)

Znalost jazyků

• čeština