Zprávy

Platba po konzultaci

U tohoto specialisty zaplatíte po konzultaci. Zobrazit více

Konzultace online • 800 Kč

Krizová intervence • 800 Kč

Psychologické konzultace • 800 Kč

Způsoby platby: Bankovní převod

Platíte po online konzultaci.

Po konzultaci

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Přečtěte si prosím pozorně podmínky rušení návštěv a vracení peněz.

30 minut před konzultací obdržíte SMS a e-mail s odkazem na online konzultaci. Klikněte na něj a počkejte na specialistu. Nemusíte stahovat žádný software a můžete se zúčastnit konzultace prostřednictvím počítače i smartphonu.

Muchova 33, Brno-sever, Brno
Soukromá psychologická praxe

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti od 12 let
Bankovní převod, Kreditní karta, Hotovost, + 1 Více

Nabízím psychologické poradenství a terapii pro dospívající a dospělé a kongitivní trénink pro lidi po úrazových stavech nebo seniory. Psychologii jse...

• Deprese
  • Trauma
  • Emoční poruchy

Ukončené školy

• Psychologie, Masarykova Univerzita (Brno, 2017)

• dětská psychologie
  • psychoterapie

Znalost jazyků

Angličtina, Slovenština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

500 Kč

Umístění: jiné místo Jiný

Slečna psychologička mi v živote velmi pomohla.Trpím úzkostnou postraumatickou poruchou a po návšteve viacerých psychológov som mala pocit, že už sa môj život nezlepší a že moje psychické traumata už navždy vo mne zostanú. Pravda je taká,že po terapiách so psycholožkou sa môj život kvalitatívne a emočne zmenil k lepšiemu.
Je to až neuveritelné,ako som po terapiách spracovala niektoré velmi zlé zážitky vo svojom živote. Som jej velmi vďačná za všetok čas a energiu,ktorú mi venovala a prajem jej,nech sa jej v práci darí,pretože vo svojom mladom veku má velký dar empatie a pochopenia psychických a ludských problémov.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online konzultace konzultace online

Už dlouho jsme měla pocit, že mě okolí neposlouchá, měla jsem problém se svojí orientací a díky tomuto sezení se mi dostalo času vyjádřit, co mě trápí, pochopit, kdo jsem a že není třeba se za to stydět. Je mi 20+ let a po tolika letech ze mě konečně spadlo svazující napětí a mám konečně pocit, že mohu dýchat. Paní doktorka je empatická, pochopila přesně, co mě trápí a pomohla mi uvědomit si, že sílu jsem měla celou dobu v sobě. Děkuji!!

• Deprese
  • Trauma
  • Emoční poruchy

Ukončené školy

• Psychologie, Masarykova Univerzita (Brno, 2017)

• dětská psychologie
  • psychoterapie