č.d. 73, Čejč
Gynekolog (mapa)

U Zdravotního střediska 1542, Dubňany
Gynekolog (mapa)

Pan doktor mě odbyl už na začátku s tím, že jsem úplně zdravá, aniž by provedl vyšetření. Náhlé silné bolesti jsou podle něj normální, stejně tak nateklý vaječník. Všelék antikoncepce by dle něj vše vyřešila. Vyšetření též odbyl velmi rychle a ještě u toho měl nepříjemné řeči. Prostě povýšený a netaktní, žádná profesionalita. Zanechal na mne velmi nepříjemný dojem, pro adekvátní léčbu jsem si musela zajít jinam. Rozhodně doktora nedoporučuju. Toto vážně v dnešní době nemá nikdo zapotřebí, existuje spousta jiných lepších doktorů. Stojí za to je najít.

Umístění: Gynekolog gynekologické vyšetření

Ja jsem s panem doktorem spokojena.Zachranil mne zivot.Sice jsem prisla o delohu i vajecniky,ale chodim k nemu roky a nemuzu si stěžovat.Odborna pece na 1s hvezdickou.Nikdy jsem nemela problem s tim,ze by mne nic ohledne meho zdravotniho stavu nevysvetlil.Je to doktor s hodnym srdickem a rozdava usmev,maximalni peci a ochotu vyjit vstrici pacientce.

S panem doktorem nemám vůbec dobrou zkušenost. Totálně mě odflákl, když sem mu řekla, že mám vnitřní bolesti a že při každým pohlavním styku krvácím, odbyl mě větou asi moc řádíte, já tam nic nevidím. Kdybych věděla, že je to pravda, neřeším to. Už tam nikdy nejdu a dokonce 6 mých kamarádek od něj odchází. Zvláštní, ne? Rozhodně nedoporučuju .

Ze začátku,když jsem začala navštěvovat ordinaci jsem byla docela spokojená.Později jsem měla moje klasické potíže,krvácela jsem nepřetržitě víc jak měsíc.Podle doktora to bylo v pořádku,ale poslal mě na vyšetření do Hodonína(ordinace v nemocnici)což mě uklidnilo-jiný doktor,jiný názor.Tak jsem se dostavila,ale čekalo mě překvapení-ordinoval doktor Milian.Sice mě opět vyšetřil,ale výsledek stejný-zdravá jak řípa.Potíže trvaly dál,musela jsem navštívit jiného doktora.Kromě toho,že stálé krvácení není v pořádku,přišel i na další zdravotní problémy jako polypy a hlavně nádor..co na to říct-takový doktor by neměl být doktorem!!!

Nemám žádný kladný názor na tohoto p. doktora vč. jeho manželky, která mu dělá sestru. Začala jsem ho navštěvovat v 17 letech. Zhruba 11 let mě nechal polykat antikoncepční pilulky bez jakýchkoliv jaterních či krevních testů (ty si prý mám nechat dělat u obvodního lékaře, ale ten mě zase tvrdil, že je to záležitost gynekologa, když mi ON předepisuje antikoncepci). Při akutním zánětu vaječníku mě jeho žena přes telefon odmítla přijmout s tím, že jsem asi snědla moc vitamínů a že tam mají teď narváno. Prosila jsem, že počkám, co budu muset, přesto mi řekla, ať nedělám paniku a ozvu se za až za 2 dny. Tak jsem se bála, že mi to ohrozí budoucnost mít miminko, navíc mi z křečí už tekly i slzy, že jsem se sebrala a jela požádat o pomoc jinam. O mé mamince, které tvrdil něco o cystě v levém prsu, ze kterého se vyklubala rakovina, se ani vyjadřovat nebudu. Kdyby se sama nesebrala a nevydupala si vyšetření na Žlutém kopci v Brně, tak by už asi byla dávno mrtvá. O kamarádkách, kterým zkomplikoval porod, nechal přidušená miminka, nerozpoznal cysty na vaječníku apod. se mi nechce ani psát. Vrcholem byla moje švagrová, která měla za sebou již jedno mimoděložní těhotenství. Nejenže to nenapsal do její zdrav. karty, ale nerozpoznal ani druhé mimoděložní těhotenství, takže v druhém měsíci začala bolestivě krvácet a musela okamžitě na potrat. Teprve až na "koze" si jiný pan gynekolog všimnul, že má již jeden vejcovod odebraný. Přišla tak i o druhý a o možnost otěhotnět přirozenou cestou. U pana doktora je všechno "v poriadku" a při čekání u jeho sestry si přijdete jako u výslechu FBI. Vzpomínám si, že i na blbý recept na pilulky jsem v čekárně strávila i 5 hodin. To, že se těhotné ženy braly přednostně, to respektuji (sama jsem nyní těhotná, ikdyž u mého pana gynekologa se čeká v pořadí, v jakém kdo přijde). Nerespektuji ovšem to, že si manželka pana Miliána tahala kamarádky a známé bočním vchodem! Největší šok jsem zažila, když jsem odešla z této ordinace do nemocnice Hodonín k paní gynekoložce Poláčikové. Bohužel jsem z bolestmi a křečemi, které se mi začaly objevovat po ročním vysazení antikoncepčních pilulek, narazila v ordinaci zase na pana doktora Miliána. Nejenže jsem slyšela přes dveře kabinky, jak mě odmítá ošetřit a jak si radši zajde na oběd, ale stejně jsem na něj čekat musela. Při vyšetření vč. UZV nic nezjistil, choval se hrubě a řekl mi, že si to snad vymýšlím. Z toho člověka jsem znechucená a když vidím stát ty jejich bouráky u zdrav. střediska (jeho auťák včetně auťáku jeho manželky), tak si říkám, za jaké doktorování si je pořídili :-(

Pan doktor i s manželkou jsou skvělí. Jedna z ambulancí,kam chodíme bez obav z lékaře.

Téda,já jsem v šoku co tady kdo napsal.Já jsem s panem Dr.spokojená.Měla jsem i problém,musela jsem na operaci,ale i tak všechno v pořádku.Chodím na prohlídky pravidelně,vždycky mi udělá stěry,dokonce i ultrazvuk,prohmatá mi prsa.Jsem za něj ráda i za sestřičku!

Chodim k panu doktoru Milianovi,jiz od pocatku a jsem s nim velmi spokojena, jak on tak i sestricka mi vysli vzdy vstric. Mela jsem jiste problemy a pan doktor nevahal nasadil ihned lecbu a jsem jako rybicka. Pana doktora opravdu doporucuji. Navic zastavam ten nazor ze ani lekar neni buh.

S panem doktorem jsem se setkala jen krátce během pobytu v hodonínské nemocnici, ale působil na mě velmi příjemným dojmem. Velice milý přístup, trpělivě všechno vysvětlí, uklidní.

I když jsem s ním byla docela spokojená,tak nedoporučuji,protože mě nechal v bolestech skoro 2 měsíce, připadala jsem si jako simulant.Nakonec jsem přešla k jinému lékaři a jsem maximálně spokojená, během první návštěvy vyřešil můj zdravotní problém,který pan doktor Milian nedokázal rok a půl,proto bych už k panu doktorovi vícekrát nešla a proto také nedoporučuji!!!!