MUDr. Jozef Matúš

Dělnická 24, Havířov

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí
Odborný lékař neurologie
Janského U Alfy 1669, Karviná

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Ordinace- Havířov ordinujeme v úterý a pátek
Ordinace -Karviná ordinujeme v pondělí a čtvrtek

Umístění: Odborný lékař neurologie Jiný

p. doktor je opravdu úžasný, vše vysvětlí, je příjemný. V ordinaci panuje skvělá atmosféra. Paní sestřička je usměvavá a milá. Děkuji.

K panu doktorovi jsem chodila 18 let se synem a vzdy jeho chovani bylo mile a privetive. A dokonce prisel na kloub problemu ktery nas trapil 8 let o kterem karvinska nemocnice mlcela.
Perfect

chodila jsem panu Matušovi od 8.měsíce svého života, kde mi byla zjištěna po prodělaném zápalu mozkových blan epilepsie. Ve třech letech mi díky němu zjistili vrozenou nemoc Tuberósní sklerózu. Kdyby nebylo pana Doktora, tak už jsem dávno mentálně postižená a na vozíku. Vyrostla ze mě krásná, sebevědomá a inteligentní žena. A za to vše vděčím právě tomuto skvělému lékaři! S těžkým srdcem jsem musela přejít k neurologovi pro dospělé. I po 10 letech můžu říct, že je to nejlepší dětský neurolog a lékař, kterého jsem za celý svůj život poznala. MOC DĚKUJI!!! :-)

K panu Doktorovi jsem chodila se synem po autonehodě i dcerkou po zástavě dýchání. Má skvělý přístup k dětem, mé malé děti se ho nikdy nebály a velmi nám vždy pomohl. Nikdy neměl žádné nesmyslné požadavky. Hodnocení pacientky, která u něj byla údajně s chřipkou nerozumím, je to specialista - neurolog a s chřipkou se přece chodí k dětskému lékaři, ne k specialistovi. Nejspíš došlo k záměně za jiného lékaře...

Velmi dobrý doktor, příjemné vystupování, skvělý přístup

Velmi dobrý doktor, příjemné vystupování, skvělý přístup k dětem

Byla jsem u pana doktora a byla jsem moc spokojena.Pomohl mému ročnímu synovi a jak jeho přístup tak chování odpovídalo skvělému doktorovi.Ta co napsala Nedoporučuji měla jít spíš ke cvokaři.Je to naivní pitomá holka naštvaná na celí avět a vilívá si to na dobrém doktorovi.

K panu doktorovi jsem chodila asi 5 let a moc mi pomohl.Sice chvíli trvalo než přišel na správný lék,který mi na mou migrénu pomůže,ale nakonec se povedlo.jeho přístup je velice profesionální.ráda jsem k němu chodila,u vyšetření si se mnou i popovídal.všem doporučuji.

K panu doktorovi docházíme dlouhých 16 let...syn dospěl, tedy přijde změna, bohužel.Nepoznali jsme za ta léta laskavějšího a hodnějšího lékaře, VŽDY pomohl,vždy na nás měl čas,laskavý a vstřícný.Pane doktore - DĚKUJEME!

Taky doporučuji. Výborný doktor.