Dukelských hrdinů 200, Rakovník
Masarykova nemocnice v Rakovníku (PRIVAMED Healthia s.r.o.)

Umístění: jiné místo

Jsem s panem nadmíru spokojená. Je profesionální, vždy na mě byl milí a hodný. Vždy mi všechno vysvětlil. Nemám žádné špatné zkušenosti s panem doktorem. A děkuju mu, že je tak skvělý ????

Vždy jsem s ním byla spokojená co šlo vždy o mě poradil pomohl nikdy jsem se nesetkala s tzv. špatnou náladou vůči mě !

pane doktora jsem zažila dvakrát v nemocnici, když jsem přijela s obtížema v těhotenství a za mě výborný doktor,ikdyž měl plno pacientek a já u něj nebyla vedená a měl toho nad hlavu tak mě zkontroloval ,uklidnil,vše vysvětlil malou pořádne prohlidnul , a jako plašanku a prvorodičku, mě neodbyl jako jsem se s tím už parkrát setkala ,je u nej vidět profesionalita a zkušenosti

Tak si vemte k porodu svého chlapa a nic si nedovolí,super chlap i když ne sympaták,ale profík na místě,děkujem Pane doktore za zdravého syna.

před týdnem jsem rodila u doktora Hajčiho a podle toho co jsem slyšela jsem se bála jeho chování, ale byla překvapená jak byl příjemný a nemohla bych mu nic vytknout. Porod nebyl jednoduchý a jsem velmi ráda, že jsem rodila zrovna u tohoto doktora, je to určitě velký odborník.

O

jsem s lekarem p. hajcim velmy spokojena.ted ma nastarosti i moji dceru a pripravuje ji k porodu.i ja osobne jsem s pokojena.

Výborný lékař, ohleduplný, nechce nic zanedbat ani podcenit. Každý nemáme občas náladu a někdy se to tak sejde dohromady, proto z něj někdo nemusí mít nejlepší dojem. Chodím k němu již od 16-ti let a neměla jsem s jeho péčí nejmenší problém. Pokud chce člověk vědět něco víc, než se dozví, nesmí se bát zeptat!

Navštěvuji pana doktora již15 let a vždy když mi nebylo do smíchu pomohl. Má svůj smysl pro humor, který mám ráda, kdo je citlivka to nemusí pobrat, ale mne to nevadí naopak.Jedním slovem je profík.

Č

Jsem s panem doktorem velice spokojená,v roce 2002 mě operoval,vše bez problému,se vším poradí,prostě lékař na svém místě,takových by mělo být více,moc mu děkuji