Dukelských hrdinů 200, Rakovník
Masarykova nemocnice v Rakovníku (PRIVAMED Healthia s.r.o.)

MUDr. Hajči byl u mého třetího porodu. A protože jsem pokaždé rodila u jiného doktora, mohu porovnávat. Pan Hajči je zřejmě velice náladový muž - a to s přibývajícím věkem stále víc. V každém případě má velké ego, umí být pěkně arogantní a má zvláštní, povýšenecký způsob humoru. Bohužel se nedokáže vžít do psychiky těhotné ženy. Chová se jako "slon v porcelánu". Svým necitlivým chováním umí uštknout na citlivých místech ženské psychiky. U tohoto doktora už bych nikdy nerodila!!!!

Z odborného hlediska věřím, že je p. doktor Hajčí jistě erudovaným odborníkem. Z lidského hlediska je však pro mě velkým zklamáním. Arogance, necitlivý přístup, pohrdání, nadřazenost a do jisté míry bych řekla i neetičnost při jednání s pacientem. Dlouhé roky pro mě setkání s lékařem nebylo tak nepříjemné, jako kontakt s p. doktorem Hajčím. O to smutnější je fakt, že pak doktor nešetří svými neprofesionálními projevy ani těhotné maminky těsně před porodem, kdy je pro ně klid a celková pohoda a laskavý přístup mimořádně důležitý!!

Na mě byl pan doktor Hajči velice nepříjemný arogantní a hlavně mě nechal 2 dny v kuse rodit,i kdyz jsem byla bez plodové vody a neotvírala jsem se,vzal mou dceru až na poslední chvíli císařem.Po celou dobu mi v Rakovnické nemocnici nedali napít ,najíst nic až po porodu,byla jsem vyčerpaná a další porod s panem Hajčim zažít už nechci.

Musím říci, že po letité zkušenosti jsem od poslední návštěvy velice zklamaná :-( Pokaždé když jsem slýchala negativní názory na pana doktora, byla jsem zaražená, jak o něm někdo může šířit jakkoliv negativní názor. Bohužel po poslední návštěvě jsem také chytla jeho nepříliš dobrou náladu. Málem jsem se rozbrečela před ním, jak jsem byla zaskočená jeho chovaním. Nepříjemný, arogantní, uštěpačný. Vůbec jsem nebyla od něj na takové chovaní za ty roky zvyklá :-( Nevim co se s ním stalo a je mi to opravdu líto..... Uvidim jak dopadnu teď a pak se rozhodnu popř. kam jinam. Jinak co se týká péče jako takové? Zásadní problém jsem neměla, takže nemohu soudit, ale podle zkušeností mých dobrých známých žádný zázrak. Snad bude zase časem vše v pořádku a pan doktor se srovná.

Neochotný, arogantní, připadá mi vždy, že ho svým příchodem obtěžuji, tudíž si hledám lékaře jiného.
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.