Ordinace internisty, pneumologa
Voldušská 750/II, Rokycany

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

V roce 1992 mě zachránil život, když jsem ležel na TRN Janov s těžkým oboustranným zápalem plic, kde byl jako primař oddělení. Doposud k němu chodím na kontroly a jsem s tímto lékařem-specialistou spokojen.

Tento lékař je člověkem ochotným a vstřícným s odbornými znalostmi,který vždy dobře poradí a pomůže.

Kvalifikovaný odborník s dobrým odhadem a vstřícným až úsměvným přístupem. Velmi lidský.

Vstřícný a odborník.

Skvělý lékař, příjemný člověk. Nadstandardní přístup k pacientům

Odborník na svém místě.

Je to nejlepší lékař ,kterého jsem poznala.Nikdy jsem nezažila ,že by někoho odmítl.Má velice dobré jednání i celý personál na plicním oddělení.Jeho znalosti jsou fakt vynikající.Vřele ho všem doporučuji.Lenka Aksamitová

doporucuji

Skvělý lékař, báječný člověk. Mohu jen doporučit.

Díky MUDr. Veverkovi jsem zjistil, že mám genetické dispozice k trombózám kvůli kterým jsem 2. ležel v nemocnici a připravoval jsem se na operaci žil, kterou kdybych podstoupil, tak bych se dostal do velkých problémů. Mám několik diagnóz a vždy mě léčil komplexně. Mohu ho jen doporučit a neznám lepšího plicaře.Léčí i mého bráchu 20 let, je to těžký astmatik, léčil i mojí dceru, vždy našel příčinu zdravotních problémů, kterou jiní neviděli.