Praktický lékař gynekolog
Frýdecká 410, Třinec

Je skvely me pomohl v tehotenstvi a tet i s del. Cipkem se kterym se lecim.kamaradka po 14 letech porodila holcicku. Vice takovych doktoru tady super moc hodny vysvetli atd.

S panem doktorem i sestřičkou jsem velice spokojena. Chodím k němu cca 10 let, nyní jsem u něj prožila své první těhotenství. Slyšela jsem na něj jak pozitivní, tak i negativní komentáře. Za mě prozatím - vše dobré. V těhotenství jsem mívala hodně oteklé nohy - posílal mě na různá vyšetření, pokud si nebyl s něčím jistý, volal jinému doktorovi, aby se poradil. Pro jistotu mě v závěru těhotenství nechal posílat na pravidelné kontroly raději do nemocnice - do gynekologické ambulance. Takové postupy jsem nebrala jako jeho neúspěch. Člověk není dokonalý a ani on nemůže znát vše. Líbilo se mi, že pokud si není s něčím jistý, nebojí se a zavolá o pomoc či radu. Toto beru jako hodně dobrou vlastnost. Jeho jednání je vždy příjemné a vstřícné, vždy odpoví na jakékoliv dotazy. Se sestřičkou jsem nadmíru spokojena. Usměvavá, milá, je vidět, že ji práce činí štastnou a aby toho nebylo málo - oboru, ve kterém pracuje, moc dobře rozumí a umí také vždy poradit. Za mě - velmi dobrý.

K panu dr. chodím asi 13 let, prožila jsem zde také své dvě těhotenství. S panem dr. jsem naprosto spokojená, vše vysvětlí, poradí a udělá si na vás čas. Sestřička je skvělá, je prostě radost zde chodit. Čekárna i kabinka je trošku zmodernizována, není to dokonalé, ale přístup a znalosti pana dr. a sestřičky, kteří jsou suproví, je mnohem více, než moderní, draze zařízena čekárna. Toť můj názor.

K panu dr. chodím už 13 let, prožila jsem zde i své dvě těhotenství a vše super. Pan dr. je moc milý, vše vysvětlí a probere. Vždy si na vás udělá čas. Sestřička je skvělá, je opravdu radost chodit zde. Čekárnu i kabinky trošku zmodernizovali, je pravda, že to není nejnovější vybavení, ale úžasný lidský přístup a profesionální jednání dělá mnohem více, než draze zařízená čekárna. Toť můj názor.

velmi dobry lekař velice mi pomohl i když šance byly mizive díky jeho přístupu a vytrvalosti mame krásné dvojčata děkuji

Chodím k panu doktorovi už více než 7 let, chodila jsem k němu celé těhotenství a byla jsem velice spokojená. Je sice pravda, že je tam trochu starší vybavení, ale zato velmi lidský přístup pana doktora i paní sestřičky a to je pro mě více než to nejmodernější vybavení. U těhotenství mi vyšel pozitivní triple test na vrozené vady. Pan doktor mi tuto zprávu velmi citlivě oznámil a velmi mě pozvbuzoval, ať se nebojím, že to určitě bude dobré a doporučil mi odběr plodové vody.

Chodím k němu už několik let a jsem spokojená.Kabinky mi opravdu nevadí.

Nemohu soudit p.Škutu, protože jsem u jiného gynekologa nebyla, ale nikdy jsem s ním žáden problém neměla. Vždy je velice milý, ochotný, vysvětlí když je potřeba. Každopádně bych se neřídila názory slečen nebo paní, které nebyly s to se naučit česky a chtějí soudit lékaře. A pokud se někomu nelíbi kabinky, jakou to ma souvislost s kvalitou lékaře?

Vadí mi kabinky před ordinací

Pan doktor už by měl pomalu do důchodu...jistě byl kdysi odborníkem ve svém oboru...ale nyní jsou už k nalezení daleko, daleko lepší